Pirmoji pavartyk naujausią VERDU IR KEPU žurnalą!

gruodžio 14, 2018
VERDU IR KEPU

Mūsų žiemos numeris netradicinis. Taip, kalėdinių patiekalų jame rasite – įdomių, originalių, galbūt pažįstamų, bet svarbiausia – greitai pagaminamų. Tokių, kad po jų pagaminimo liktų laikas sau. Bet juk Kalėdomis gyvenimas nesibaigia, ar ne? Todėl ir toliau „žaidžiame“ su maistu, stengdamiesi išgauti kuo daugiau naudos sau – perkame visą lašišą ir gaminame, panaudodami visas dalis. Juk taip dažnai galvojame – o kaip pagaminti gražią filė, o ką daryti su lašišų papilvėmis? Viską sudėlios į lentynas mūsų nuostabioji šefė Honorata Lyndo. Vilija nustebins dieviško skonio veganiškais desertais, o Urtė papasakos apie nealkoholinių gėrimų tendencijas pasaulyje. Kartu bandysime pataisyti nepavykusius kepinius, paversdami juos tikrais šedevrais, o jei nieko nesugadinome ir nieko taisyti nereikia – gardūs oranžiniai desertai per 3 minutes laukia jūsų. Pažvelgsime į avižinės košės veidą ir atrasime naujas galimybes, atskleisime Karolinos Meschino kulinarines nuodėmes, vėl surengsime reidą prekybos centruose, degustuosime, degustuosime, degustuosime ir tiesiog skirsime laiko sau.

Pavartyti naujausią numerį gali čia:

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)