PRADA, arba kaip suvilioti bosę (straipsnio istorija paremta tikrais faktais)

sausio 10, 2017
Nikas Tėrėščenko

Vyrai ieško. Jie ieško jos, tos vienintelės, kurios prioritetai būtų namai. Namai, arba dar geriau – šeima. Visada buvau išrankus moterims. Manęs niekada nedomino „pripūstos“ blondinės, vaidinančios protingąsias fėjas, man nepatiko per daug kovojančios už savas tiesas, nuolatos įrodinėdamos savo. Man nepatiko moterys-kovotojos, nes vyras yra tas, kuris turi kovoti už moterį. Man nepatikdavo karjeristės, apsimetančios vyrais ir ,,darančios“ bei ,,vartančios“ rimtus pinigus, vėliau bet kokiu atveju vienaip ar kitaip juos išleidžiančios. Tačiau iki tol, kol sutikau ją.

Buvo saulėta vasario 4-oji. Atskridau į Londoną 14:15 val., tikėdamasis dieną prieš svarbų ir mano sėkmei įtakos turintį darbo pokalbį praleisti ramiai, pasiskaitinėjant internete straipsnius apie darbo pokalbių etiketą ir pamirštant žodžių ,,planai“ ir ,,darbai“ reikšmes. Netrukus užsiregistravęs ir pasidėjęs daiktus netoli Londono centro esančiame vidutinės klasės viešbutyje nutariau pasivaikštinėti. Žvilgtelėjęs į termometro stulpelį išmaniojo ekrane ir pamatęs, jog lauke net +13 laipsnių šilumos, išpėdinau pro duris. Nutariau, kad atsipalaiduoti galėsiu atsisėdęs parke. Laimei, jis buvo čia pat. Atsisėdau ant medinio suoliuko parko gilumoje. Pajutau nostalgiją ir liūdesį. Ir staiga… Negalėjau patikėti, kai pamačiau tolumoje šviečiančią praeivę. Akimirką pagalvojau, jog man vaidenasi. Tai buvo amžius nematyta kolegė. ,,Velniai rautų, ką tu veiki čia, Londone?“ – ištariau. Valandėlę pasišnekučiavę nutarėme, jog tokią progą būtina atšvęsti. Tada jau suvokiau, kad visi mano ramybės planai akimirksniu žlugo. Vakarui atėjus, patraukėme į itin populiarų ir grūste prigrūstą klubą. Rodos, svarbiausias metų (rytojaus) interviu liko pamirštas. Ups. Linksmybės prasidėjo nuo kokteilių. Išgurkšnojus vos keletą, kaip ir normaliam vyrui, išaugo poreikiai. Laimei, čia pat stovėjo žavi juodaplaukė. Jos ,,užsakymu“ pavaišinau ją kokteiliu, kuris, deja, tapo tik užgeriamuoju gėrimu. Nepastebėjau, kaip bėga laikas. Netrukus atsidūrėme mano viešbučio kambaryje. Mes nenustodami kvatojomės ir šnekučiavomės, galiausiai vakarėlis persikėlė į lovą.

s1576693-main-Lhero ppNuotr. Vida Press

4:30 val. suskambo jos žadintuvas. Ji, staiga šoktelėjusi iš lovos, apsivilko vakarykščius drabužius, pasipurškė manaisiais ,,Dior Sauvage“ ir tarusi, jog labai skuba į darbą, išskuodė pro duris. Supratau, jog tuoj pat ir man – nelemtas darbo pokalbis. Su plyštančia galva, tačiau tvarkingai susiruošęs, išlėkiau ir aš.

Netrukus atsidūriau vienų populiariausių avialinijų priimamajame, pretenduodamas į itin konkurencingą ir atsakingą darbą aviacijos pasaulyje. Tuoj pat asistentė ištaria mano vardą. Užtikrintu žingsniu žengiu prie įmantrių boso kabineto durų. Atsargiai su pasitikėjimu nulenkiu rankeną ir įžengiu. Akis patraukia įmantrūs paveikslai, kuriuose – garsūs modeliai, žvaigždės. Netrukus pamatau aukštą biuro kėdės nugarą kabineto gilumoje, jaučiu, kad kėdė lėtai atsisuka, įtariu žvilgsniu ,,peršviesdama“ mane. O kėdėje sėdi ji – moteris, dėvinti griežtų formų, itin priglundančius prie veido, akis išryškinančius, ,,rėkiančių“ raudonų rėmų, sukurtų būtent šiai damai, ir itin žvilgančių stiklų ,,Prada“ akinius, pro kuriuos sklindantis žvilgsnis tiesiog nuginkluoja ir nurėžia net ir pačius stipriausius. Kaip vyras su juodais drabužiais, taip moteris su ,,Prada“ akiniais.

Ir staiga, kai baigiau žavėtis tuo užburiančiu aksesuaru, akiniai įrodo – tai ta pati nakties moteris. Ta pati, su kuria šiandien pabudau ir labai aiškiai supratau: guliu šalia jos. Ji vadovauja už save dvigubai vyresnėms moterims, ji dėl savo verslo planuoja savo penkerių metų ateitį. Ir tada, nuleidęs rankas, persmelktas jos rūstaus žvilgsnio, suprantu, kad surasti dar didesnės „ne karjeristės“ buvo nebeįmanoma. Nes moteris, vilkinti ,,Prada“, padarė savo. Aš padariau savo.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Masažai
Teko bandyti paprastus SPA masažus tai visai malonus dalykas atsipalaidavimui. Klausimas, gal kas esat išbandę kitokius masažus - domintų pvz ajurvediniai masažai ir dar girdėjau apie tokius liekninamuosius? Gal kas patartumėt ką galėčiau išbandyt, kai jau paprasti SPa masažai pabodo, norėtųs kažko neišbandyto ?:)
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/