Prancūzių grožio paslaptys

sausio 3, 2018
Ieva Virpilaitytė

Nuotr. Vida Press

Į klausimą „ko nori moterys?“ jau seniai atsakyta. Jos nori būti gražios. Visais metų laikais ir visuose pasaulio kampeliuose. Kartais į pagalbą pasitelkdamos bendrąsias grožio taisykles, o kartais – paslaptis, kurios glūdi konkrečios tautos istorijoje ir močiučių užrašuose. Štai ko galime pasimokyti iš prancūzių grožio lobyno.

Jei paklaustume, kas asocijuojasi su Prancūzija, turbūt pirmiausia pasakytumėte – vynas, o tuomet – kvepalai. Prancūzėms itin svarbus jų kūno kvapas, todėl jos niekada nepamiršta dezodoranto ir renkasi pačius geriausius ir unikaliausius kvepalus. Prancūzės turi gausybę mažų buteliukų, naudojamų skirtingoms nuotaikoms ir progoms, o pats kvepalų rinkimosi ritualas šioms moterims kartais trunka net visą dieną.

Prancūzės garsėja savo nepriekaištingais plaukais ir šukuosenomis. Tiesa, tos šukuosenos yra labai paprastos ir dažnai atrodo, tarsi prancūzės nebūtų įdėjusios jokių ypatingų pastangų, o tiesiog atsikėlusios iš lovos ir atėjusios. Juokingiausia, kad tiesa ir yra būtent tokia, kaip atrodo: prancūzės galvą plauna retai (taip plaukai mažiau riebaluojasi) ir nemėgsta plaukų chemijos, todėl tiesiog susišukuoja, papurškia plaukus jūros vandens dulksna ir bėga ten, kur joms reikia.

Prancūzės dievina makiažą, tačiau visada sako, kad veido priežiūra yra šimtą kartų svarbesnė už makiažą. Jos išleidžia daugiau pinigų įvairiems veido valymams, drėkinančioms priemonėms ir kaukėms, o ne lūpdažiams ar skaistalams. Iš tiesų, po prabangių veido procedūrų joms tų makiažo priemonių nelabai ir bereikia.

Net maži vaikai Prancūzijoje žino, kaip svarbu yra gerti daug vandens. Pasak prancūzų, tai – pati geriausia grožio priemonė, daranti žmogų sveiką ir priverčiantį jį taip atrodyti. Aišku, prancūzės geria ir daug vyno, tačiau per visą dieną išgeria bent 2 litrus vandens.

Prancūzės nuo mažens atranda savo unikalias savybes ir jas stengiasi kuo labiau pabrėžti. Turinčios apgamų ar strazdanų paverčia tai privalumu ir paryškina patį dailiausią apgamą ant veido. Turinčios putlias lūpas dažo jas ryškiomis spalvomis. Turinčios garbanotus plaukus niekada jų netiesina, o turinčios tiesius ir ilgus iki pat senyvo amžiaus plaukų nekerpa ir jais didžiuojasi.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12