Prancūzių grožio paslaptys

sausio 3, 2018
Ieva Virpilaitytė

Nuotr. Vida Press

Į klausimą „ko nori moterys?“ jau seniai atsakyta. Jos nori būti gražios. Visais metų laikais ir visuose pasaulio kampeliuose. Kartais į pagalbą pasitelkdamos bendrąsias grožio taisykles, o kartais – paslaptis, kurios glūdi konkrečios tautos istorijoje ir močiučių užrašuose. Štai ko galime pasimokyti iš prancūzių grožio lobyno.

Jei paklaustume, kas asocijuojasi su Prancūzija, turbūt pirmiausia pasakytumėte – vynas, o tuomet – kvepalai. Prancūzėms itin svarbus jų kūno kvapas, todėl jos niekada nepamiršta dezodoranto ir renkasi pačius geriausius ir unikaliausius kvepalus. Prancūzės turi gausybę mažų buteliukų, naudojamų skirtingoms nuotaikoms ir progoms, o pats kvepalų rinkimosi ritualas šioms moterims kartais trunka net visą dieną.

Prancūzės garsėja savo nepriekaištingais plaukais ir šukuosenomis. Tiesa, tos šukuosenos yra labai paprastos ir dažnai atrodo, tarsi prancūzės nebūtų įdėjusios jokių ypatingų pastangų, o tiesiog atsikėlusios iš lovos ir atėjusios. Juokingiausia, kad tiesa ir yra būtent tokia, kaip atrodo: prancūzės galvą plauna retai (taip plaukai mažiau riebaluojasi) ir nemėgsta plaukų chemijos, todėl tiesiog susišukuoja, papurškia plaukus jūros vandens dulksna ir bėga ten, kur joms reikia.

Prancūzės dievina makiažą, tačiau visada sako, kad veido priežiūra yra šimtą kartų svarbesnė už makiažą. Jos išleidžia daugiau pinigų įvairiems veido valymams, drėkinančioms priemonėms ir kaukėms, o ne lūpdažiams ar skaistalams. Iš tiesų, po prabangių veido procedūrų joms tų makiažo priemonių nelabai ir bereikia.

Net maži vaikai Prancūzijoje žino, kaip svarbu yra gerti daug vandens. Pasak prancūzų, tai – pati geriausia grožio priemonė, daranti žmogų sveiką ir priverčiantį jį taip atrodyti. Aišku, prancūzės geria ir daug vyno, tačiau per visą dieną išgeria bent 2 litrus vandens.

Prancūzės nuo mažens atranda savo unikalias savybes ir jas stengiasi kuo labiau pabrėžti. Turinčios apgamų ar strazdanų paverčia tai privalumu ir paryškina patį dailiausią apgamą ant veido. Turinčios putlias lūpas dažo jas ryškiomis spalvomis. Turinčios garbanotus plaukus niekada jų netiesina, o turinčios tiesius ir ilgus iki pat senyvo amžiaus plaukų nekerpa ir jais didžiuojasi.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)