Prancūzių grožio paslaptys

sausio 3, 2018
Ieva Virpilaitytė

Nuotr. Vida Press

Į klausimą „ko nori moterys?“ jau seniai atsakyta. Jos nori būti gražios. Visais metų laikais ir visuose pasaulio kampeliuose. Kartais į pagalbą pasitelkdamos bendrąsias grožio taisykles, o kartais – paslaptis, kurios glūdi konkrečios tautos istorijoje ir močiučių užrašuose. Štai ko galime pasimokyti iš prancūzių grožio lobyno.

Jei paklaustume, kas asocijuojasi su Prancūzija, turbūt pirmiausia pasakytumėte – vynas, o tuomet – kvepalai. Prancūzėms itin svarbus jų kūno kvapas, todėl jos niekada nepamiršta dezodoranto ir renkasi pačius geriausius ir unikaliausius kvepalus. Prancūzės turi gausybę mažų buteliukų, naudojamų skirtingoms nuotaikoms ir progoms, o pats kvepalų rinkimosi ritualas šioms moterims kartais trunka net visą dieną.

Prancūzės garsėja savo nepriekaištingais plaukais ir šukuosenomis. Tiesa, tos šukuosenos yra labai paprastos ir dažnai atrodo, tarsi prancūzės nebūtų įdėjusios jokių ypatingų pastangų, o tiesiog atsikėlusios iš lovos ir atėjusios. Juokingiausia, kad tiesa ir yra būtent tokia, kaip atrodo: prancūzės galvą plauna retai (taip plaukai mažiau riebaluojasi) ir nemėgsta plaukų chemijos, todėl tiesiog susišukuoja, papurškia plaukus jūros vandens dulksna ir bėga ten, kur joms reikia.

Prancūzės dievina makiažą, tačiau visada sako, kad veido priežiūra yra šimtą kartų svarbesnė už makiažą. Jos išleidžia daugiau pinigų įvairiems veido valymams, drėkinančioms priemonėms ir kaukėms, o ne lūpdažiams ar skaistalams. Iš tiesų, po prabangių veido procedūrų joms tų makiažo priemonių nelabai ir bereikia.

Net maži vaikai Prancūzijoje žino, kaip svarbu yra gerti daug vandens. Pasak prancūzų, tai – pati geriausia grožio priemonė, daranti žmogų sveiką ir priverčiantį jį taip atrodyti. Aišku, prancūzės geria ir daug vyno, tačiau per visą dieną išgeria bent 2 litrus vandens.

Prancūzės nuo mažens atranda savo unikalias savybes ir jas stengiasi kuo labiau pabrėžti. Turinčios apgamų ar strazdanų paverčia tai privalumu ir paryškina patį dailiausią apgamą ant veido. Turinčios putlias lūpas dažo jas ryškiomis spalvomis. Turinčios garbanotus plaukus niekada jų netiesina, o turinčios tiesius ir ilgus iki pat senyvo amžiaus plaukų nekerpa ir jais didžiuojasi.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Sveiki, Mano svajonių šalys Portugalija ir Ispanija. Vis negaliu išsirinkti, kuri man labiau patinka, tai vis dėlto susiruošiau ir nusipirkau vieną bilietą iš pigusskrydziaiiportugalija.lt šį savaitgalį.