Problemos su žuvimi? Išbandyk paprastą techniką, kaip su ja susidoroti

spalio 10, 2018
Virkakademija.lt

Skaniai paruošta žuvis – tikras džiaugsmas skonio receptoriams. Bet jei turite žuvį, kurią reikia išfiletuoti, o tai padaryti jums sekasi sunkiai, daug vargo pareikalavęs procesas taps išties nemaloniu. Kas žino, gal po nesėkmingos patirties daugiau žuvies gaminti nebesinorės? Kad taip nenutiktų, siūlome išbandyti šią paprastą techniką. Pamatę jūsų įgūdžius, visi prašys išmokyti ir juos!

Ieškote daugiau galimybių tobulinti kulinarinius įgūdžius ir išbandyti gardžiausius receptus? Registruokitės Virkakademija.lt puslapyje! Čia kulinarinius įgūdžius galėsite tobulinti visiškai nemokamai, o jums padės savo sričių profesionalai.

Svarbu: visą turinį gali matyti tik registruoti vartotojai.

Statybiniai reikmenys konditerijoje? Šie trys įrankiai taps nepakeičiamais pagalbininkais

Švelnus saldumas, kurio nepamiršite: bananais ir uogomis kvepiantis tiramisas

Norite išmatuoti mėsos temperatūrą, bet neturite termometro? Pagelbėti gali net mezgimo įrankis!

Dešrainis be dešrelės: paragavę jo klasikinį tiesiog pamiršite

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)