gruodžio 31, 2017 Greitoji grožio pagalba! Reikalingiausi grožio produktai Naujųjų metų sutikimui.

Reikalingiausi grožio produktai šventei!

gruodžio 31, 2017
Neringa Šimkutė

Šventiniu laikotarpiu tiek visko dovanoji kitiems – dovanų, dėmesio, laiko. O ar nepamiršti savęs? Juk tobulas makiažas iš niekur neatsiranda, taip pat ir purūs plaukai bei įdegis viduryje žiemos. Kaip viską spėti, neprarasti šventinio spindesio ir tinkamai pasiruošti Naujųjų metų sutikimui, sužinosi peržiūrėjusi šį videoreportažą! Visus kosmetikos produktus rasi PPC OZAS.

 


← Grįžti

Komentarai:

  • Saulė sausio 6, 2018, 16:11

    Noriu užsisakyti Jūsų naujienlaiškį.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)