Rudens kolekcija – tobulumo nesiekiančiai moteriai

spalio 8, 2018
IKONA.TV

Griežtomis klasikinėmis linijomis bei pintomis rankų darbo detalėmis išgarsėjusi drabužių dizainerė Agnė Deveikytė sugrįžta su naujausia rudens kolekcija. Mados kūrėją šį kartą įkvėpė savimi pasitikinčios, tačiau tobulumo nesiekiančios moterys, kurios sugeba prisitaikyti prie dabartinio gyvenimo tempo ir neprarasti žaismingumo.

Kolekcijoje vyrauja klasikinė spalvų gama ir nepretenzingai elegantiški siluetai, transformuojami pasitelkiant šį sezoną geidžiamiausius langelių raštus bei drąsiai derinamus aksesuarus.

Klasikinio drabužio koncepciją jau penkmetį tobulinanti Agnė Deveikytė yra meistriškai įvaldžiusi šį rafinuotą stilių, todėl vis drąsiau leidžiasi į kūrybinius eksperimentus. Inovatyvi dizainerė šiandien siekia parodyti – klasikinis įvaizdis neprivalo būti tobulai estetiškas, absoliučiai tvarkingas ir griežtai minimalistinis. Žinoma, klasika yra amžinai madinga, tačiau nereikėtų pamiršti, kaip puikiai ji tinka kuriant spalvingesnius moteriškus įvaizdžius.

Agnė Deveikytė savo naujausiais kūriniais nori papuošti tobulumo taisyklėms nepavaldžias moteris: ryškias, žaismingas ir pirmenybę vartotojiškos kultūros fone teikiančias tikrumui. „Laimingos tos, kurios sugeba atsikratyti įkyrių minčių apie tobulumą ir išmoksta gyvenimu mėgautis dabar. Kiekviena moteris jau yra tobula“, – užtikrintai kalba dizainerė. Kolekcijos autorė savo filosofijai nenusižengė ir fotosesijos metu: buvo pasirinktas ne profesionalus modelis, o patirties šioje srityje neturinti reali moteris.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)