Rugsėjo 1-osios dovana gomuriui – ledų tortas!

rugsėjo 3, 2018
VERDU IR KEPU

Nekeptas, gaivinantis – tikras vasaros hitas! Galite jį paruošti iš anksto ir patiekti tada, kada reikia. Dieviškai gražus ir nepaliekantis abejingų. Norite deserto su „vau“ efektu? Tuomet gaminkite „Aliaską“.

8–10 asm.
Gaminimas 30 min.
Zzz 24 val.

700 g braškinių ledų
700 g šokoladinių ledų
700 g vanilinių ledų
100 g morenginių sausainių
4 baltymų
200 g cukraus
1 šaukštelio natūralios maltos vanilės
Uogų, gėlių (papuošti)

1. Paruoškite 24 cm skersmens formą, išklokite ją maistine plėvele. Pramaišiui dėkite į formą po šaukštą įvairių ledų, kaskart gerai prispausdami.
2. Galiausiai ant ledų dėkite morenginius sausainius, taip formuodami pagrindą. Uždenkite maistine plėvele ir dėkite į šaldiklį mažiausiai parai.
3. Baltymus išplakite su cukrumi ir vanile iki standžių putų. Sudėkite baltymus į konditerinį maišelį. Išimkite ledus, apverskite juos į lėkštę, nuimkite plėvelę.
4. Užspauskite baltymų kremo ant torto, visiškai jį padengdami. Kulinariniu degikliu apdeginkite kremo paviršių iš visų pusių.
5. Patiekite iš karto arba dėkite į šaldiklį. Kai tieksite, puoškite uogomis ir valgomomis gėlėmis.

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12