Rugsėjo 1-osios dovana gomuriui – ledų tortas!

rugsėjo 3, 2018
VERDU IR KEPU

Nekeptas, gaivinantis – tikras vasaros hitas! Galite jį paruošti iš anksto ir patiekti tada, kada reikia. Dieviškai gražus ir nepaliekantis abejingų. Norite deserto su „vau“ efektu? Tuomet gaminkite „Aliaską“.

8–10 asm.
Gaminimas 30 min.
Zzz 24 val.

700 g braškinių ledų
700 g šokoladinių ledų
700 g vanilinių ledų
100 g morenginių sausainių
4 baltymų
200 g cukraus
1 šaukštelio natūralios maltos vanilės
Uogų, gėlių (papuošti)

1. Paruoškite 24 cm skersmens formą, išklokite ją maistine plėvele. Pramaišiui dėkite į formą po šaukštą įvairių ledų, kaskart gerai prispausdami.
2. Galiausiai ant ledų dėkite morenginius sausainius, taip formuodami pagrindą. Uždenkite maistine plėvele ir dėkite į šaldiklį mažiausiai parai.
3. Baltymus išplakite su cukrumi ir vanile iki standžių putų. Sudėkite baltymus į konditerinį maišelį. Išimkite ledus, apverskite juos į lėkštę, nuimkite plėvelę.
4. Užspauskite baltymų kremo ant torto, visiškai jį padengdami. Kulinariniu degikliu apdeginkite kremo paviršių iš visų pusių.
5. Patiekite iš karto arba dėkite į šaldiklį. Kai tieksite, puoškite uogomis ir valgomomis gėlėmis.

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)