Rūta Gajauskaitė-Krūmienė: „Visos grožio procedūros yra gerai, kol nepersistengiama“

lapkričio 20, 2018
AŠ IKONA

Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionė, fotomodelis ir „VAYU“ maudymosi kostiumėlių kūrėja Rūta Gajauskaitė-Krūmienė domisi sportu, sveika mityba ir sveiku gyvenimo būdu. Mergina pirmenybę teikia natūraliai kosmetikai ir kokybiškoms grožio priemonėms, tačiau nelieka abejinga galimybei pabrėžti savo grožį pasinaudojus mažomis gudrybėmis.

2006 metais jūs tapote Lietuvos dailiojo čiuožimo čempione. Gal galėtumėte atskleisti, kodėl nutraukėte karjerą? Ką dabar veikiate gyvenime?

Dailiojo čiuožimo teko atsisakyti dėl traumos. Taip pat nenorėjau aukoti mokslų, studijų, palikti šeimą, o Lietuvoje užsiiminėti šia sporto šaka nėra tinkamų sąlygų. Tačiau niekada nesigailėjau dėl tokio sprendimo, sėkmingai baigiau bakalauro ir magistro studijų programas, o šiuo metu kuriu bikinius – maudymosi kostiumėlius.

Kodėl nusprendėte užsiimti būtent tokia veikla?

Tiesiog Lietuvoje nerasdavau sau patinkančio maudymosi kostiumėlio, tad paprašiau mamos pagalbos ir kartu, draugiškai sukūrėme pirmąjį bikinį. Į šią veiklą net močiutę buvome įtraukusios! Tačiau atsirado tiek norinčių įsigyti mūsų produkcijos, kad trise nebesuspėjome. Šiai veiklai šiuo metu ir skiriu daugiausiai dėmesio.

O kaip puoselėjate savo grožį?

Stengiuosi naudoti natūralias grožio priemones: šampūnus, kondicionierius, veido kremus, šveitiklius. Taip pat visada pasilepinu manikiūru ir pedikiūru – tiek vasarą, tiek žiemą. Rytą pradedu burną išsiskalaudama kokosų aliejumi, kuris balina dantis ir naikina bakterijas, geriu daug vandens, nepamirštu sporto, o automobilyje kartais atlieku veido jogą.

Sakote, kad stengiatės naudoti natūralias grožio priemones, gal galėtumėte pateikti pavyzdžių?

Taip, visai nesenai išbandžiau vieną iš „The Organic Pharmacy“ firmos produktų – veidui skirtą molio kaukę. Rezultatas tikrai pradžiugino, oda tapo švelni ir švytinti!

Gal pastebite tam tikrų klaidų, kurias daro merginos, naudodamos kosmetikos priemones?

Pastebėjau, kad kartais moterys per daug išryškina antakius, padažo juos nenatūraliai. Ypač pastebimas permanentinis dažymas, kuris dažnai atrodo ne itin išvaizdžiai. O, mano manymu, antakiai yra vienas svarbiausių akcentų veide. Taip pat visai neseniai praūžė veido kontūravimo mada. Gal ankščiau, kai ryškus makiažas nebuvo taip dažnai matomas, tai pritraukdavo dėmesį, tačiau nemanau, kad tai – pats svarbiausias dalykas, į kurį reikėtų susikoncentruoti.

Ar sportas vis dar užimą didelę jūsų gyvenimo dalį?

Tai – laisvalaikio praleidimo būdas, mielai važinėju riedučiais, dviračiu. Norint gerai jaustis ir išlaikytų gražias kūno formas, reikia bent 45 min. fizinio aktyvumo per dieną. Tai ir stengiuosi daryti. Lankausi sporto salėje, mėgstu pasivaikščiojimus, taip pat nepamirštu ir sveikos mitybos.

O ką manote apie dietas? Taip pat – apie žmones, kurie per didelį dėmesį skiria sportui?

Manau, kad visur reikia jausti saiką. Negalima visą gyvenimą valgius mėsą staiga sugalvoti, kad nuo šiandien jos nebevalgysi ir drastiškai pakeisti mitybą. Tam reikia laiko ir kantrybės. Ta pati taisyklė galioja ir sportuojant. Būtina atsižvelgti į savo galimybes, pajėgumus, „neperdegti“.

Kokius maisto produktus naudojate? Ar leidžiate sau pasilepinti saldumynais?

Ryte valgau ilgo veikimo angliavandenių, tokių kaip grikiai, avižos, o vakare – baltymų, žuvies, taip pat stengiuosi nepamiršti daržovių. Tačiau kartais, nuvažiavus pas mamą ar močiutę, suvalgau ir cepeliną, ir balandėlį. Svarbiausia – nesigailėti suvalgius kažką ne itin sveiko, o džiaugtis ta akimirka ir skaniu maistu. Manau, reikia valgyti viską, tik, kaip ir minėjau anksčiau, vertėtų nepamiršti saiko jausmo ir rasti aukso viduriuką. Ši taisyklė galioja ir kalbant apie grožio procedūras.

Gal galėtumėte plačiau papasakoti apie aukso viduriuką grožio srityje?

Manau, kad visos procedūros yra gerai tol, kol nepersistengiama, viskas atrodo natūraliai. Pavyzdžiui, svarbu, kad žmogus, kuris tave matė seniau, vėl sutikęs nepastebėtų itin didelio skirtumo. Tarkime, ir krūtų implantai ar lūpų putlinimas – nematau nieko blogo, jei tik jaučiamas saikas.

Ar esate susidūrusi su lazerinėmis grožio procedūromis?

Esu bandžiusi lazeriu šalinti kojų plaukelius. Aš truputėlį jautri skausmui, tad gydytojai dažnai pajuokauja, kad esu blogas pacientas. Lazerio procedūrų metu jaučiama tik šiluma ir labai lengvas dilgčiojimas, o rezultatai būna puikūs! Tad smagu, kad yra tokių galimybių puoselėti grožį.

 

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)