Saldus obuolių desertas vos iš dviejų ingredientų!

spalio 12, 2018
VERDU IR KEPU

Nuotr. Kernius Pauliukonis

Obuolys – kaip gėlė. Kepti obuolius galima įvairiai. Kai kuriuos galima kepti netgi gėlės pavidalu.

4 asm.

Gaminimas 10 min.

Kepimas 20 min.

Orkaitės t-ra 180 °C

Reikės:

4 saldžių* obuolių

4 karvutės saldainių

Gaminimas:

1. Įkaitinkite orkaitę iki 180 °C.

2. Nupjaukite obuolių viršūnes. Atsargiai išimkite sėklalizdžius.

3. Mažu peiliu padarykite du apskritimo formos pjūvius, lygiagrečius obuolio kraštams, bet ne iki obuolio galo.

4. Padalykite obuolį į 8–9 dalis, formuodami „žiedlapius“. Vėlgi neperjaukite obuolio iki galo. Į viduriuką įdėkite po karvutės saldainį.

5. Kepkite apie 20 min.

* Rinkitės saldžius obuolius, nes jie išlaiko formą.

PIRMOJI PAVARTYK APSINUOGINUSĮ „VERDU IR KEPU“ ŽURNALĄ!


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos