lapkričio 21, 2017 „Esu jautrus ir rūpestingas“ Kokia moteris Andriui Užkalniui – tikra IKONA, o kokia – visiškai apgailėtina? II interviu dalis.

„Savo santykių nevalkioju po viešą erdvę“

lapkričio 21, 2017
Viktorija Stasiukynaitė

Darbus – į šalį, su Andriumi Užkalniu pakalbėkime apie asmeninį gyvenimą. „Artimiems žmonėms esu jautrus, rūpestingas ir pakankamai atlaidus, bet blogai būna tada, kai kažkuriuo momentu nusprendžiu, jog žmonės peržengia ribą: arba priima mane kaip savaime suprantamą dalyką, arba naudojasi, arba nežiūri pakankamai rimtai. Kai ateina šis sprendimas, aš pasidarau labai labai žiaurus. Atleidimo dažniausiai nebūna“, – sako Andrius. Atvirai – ir apie moteris IKONAS, ir apie tai, kas baisiausia moteryje – jūsų dėmesiui videoreportaže.

„Paslysti lengva. Aš tai kartais darau“:

„Nesusivokiančius žmones smagu erzinti“

Netradicinė pora:

Fausta ir Andrius: „Mūsų santykiai niekada nebus viešinimo objektas“

Motyvacija vaikščioti dar daugiau: 

Mankšta gelbėja santykius!

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)