lapkričio 21, 2017 „Esu jautrus ir rūpestingas“ Kokia moteris Andriui Užkalniui – tikra IKONA, o kokia – visiškai apgailėtina? II interviu dalis.

„Savo santykių nevalkioju po viešą erdvę“

lapkričio 21, 2017
Viktorija Stasiukynaitė

Darbus – į šalį, su Andriumi Užkalniu pakalbėkime apie asmeninį gyvenimą. „Artimiems žmonėms esu jautrus, rūpestingas ir pakankamai atlaidus, bet blogai būna tada, kai kažkuriuo momentu nusprendžiu, jog žmonės peržengia ribą: arba priima mane kaip savaime suprantamą dalyką, arba naudojasi, arba nežiūri pakankamai rimtai. Kai ateina šis sprendimas, aš pasidarau labai labai žiaurus. Atleidimo dažniausiai nebūna“, – sako Andrius. Atvirai – ir apie moteris IKONAS, ir apie tai, kas baisiausia moteryje – jūsų dėmesiui videoreportaže.

„Paslysti lengva. Aš tai kartais darau“:

„Nesusivokiančius žmones smagu erzinti“

Netradicinė pora:

Fausta ir Andrius: „Mūsų santykiai niekada nebus viešinimo objektas“

Motyvacija vaikščioti dar daugiau: 

Mankšta gelbėja santykius!

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Sveiki, Mano svajonių šalys Portugalija ir Ispanija. Vis negaliu išsirinkti, kuri man labiau patinka, tai vis dėlto susiruošiau ir nusipirkau vieną bilietą iš pigusskrydziaiiportugalija.lt šį savaitgalį.