liepos 31, 2018 Vaidas Baumila – apie spaudimą atrodyti gerai Kaip atsisakyti cukraus ir turėti daug energijos?

Scenos numylėtinis Vaidas Baumila: „Norėdamas gerai atrodyti, tiesiog nevalgiau“

liepos 31, 2018
Motyvuoti atletai

Jo nuomonių raiškos neįmanoma nepastebėti socialiniuose tinkluose. Jis – tikras scenos dievas ir merginų numylėtinis. Tačiau turbūt mažai kas žino apie jo santykius su… sportu ir sveika mityba. „Motyvuotas atletas“ Artur Swan naujojoje savo laidoje „Swan Show“ kalbina garsųjį Vaidą Baumilą: kaip rasti jėgų atsisakyti cukraus, kaip atsikratyti svorio ir apie visuomenės spaudimą atrodyti gerai – videoreportaže.

Mitybos planų, treniruočių programų, atributikos ir seminarų rasi http://www.motyvuotiatletai.lt/

„Skinny fat“ – sindromas, su kuriuo susiduria net pačios liekniausios

Susipažinkite su naujaisiais „Aš Ikona“ komandos nariais – „Motyvuotais atletais“

Motyvuota vasara: kuo keisti cukrų ir kiek angliavandenių mums reikia iš tikrųjų

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)