Šios vasaros hitas – jogurtinis braškių gražuolis

birželio 12, 2018
VERDU IR KEPU

Nuotr. Kernius Pauliukonis

Ši vasara kvepia braškėmis! Braškių sriubos, braškių desertai ir mūsų neabejotinas hitas – jogurtinis braškių tortas! Lengvumo ir gaivumo įsikūnijimas. Ypatingos svarbos konstanta. Jogurtinis braškių tortas jau yra populiarus daugelį metų ir bus populiarus dar ilgiau.

8–10 asm.

Gaminimas 40 min.

Zzz per naktį

Reikės:

50 ml citrinų sulčių

Šviesaus biskvito lakšto

30 g cukraus

Kremui:

20 g želatinos

150 ml apelsinų sulčių

250 ml pertrintų braškių

350 ml grietinėlės

50 g cukraus miltelių

250 ml graikiško jogurto

400 g braškių (papuošti)

Gaminimas:

1. Sumaišykite cukrų ir citrinų sultis. Į 20 cm skersmens formą įdėkite popierinę juostą palei šonus. Į vidų dėkite biskvitinį pagrindą. Pašlakstykite jį sirupu. Formos perimetrą iš vidaus apdėliokite pusiau perpjautomis braškėmis.

2. Kremui želatiną užpilkite apelsinų sultimis, išbrinkinkite ir ištirpinkite, dar šiltą masę sumaišykite su trintomis braškėmis.

3. Grietinėlę išplakite su cukraus milteliais ir sumaišykite su jogurtu. Sumaišykite grietinėlės-jogurto bei braškių-želatinos mases ir supilkite į formą ant paruošto pagrindo.

4. Stingdykite šaldytuve. Puoškite šviežiomis braškėmis.

Varškės tortas su mangais mamai

Saldus kaip pati vasara desertas

Nuodėmingas ledų desertas

 

Daugiau receptų ir puikių idėjų visą parą rasite portale www.vmgonline.lt


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sportinė apranga
Visiškai sutinku :) Pradėt man sunku nebuvo, sunkiausia būdavo išlaikyti tą pastovumą sportuojant, nes kelis kartus sugebėdavau atsikelti ryte pabėgioti, bet poto tris kartus visiškai nesugebėdavau išlipti iš lovos. Tai labai padeda motyvuotis tos mažos detalės - graži ir patogi sportinė apranga ar skanus smoothie po treniruotės.Vistiek einant bėgioti savotiškai eini į žmones, tai aišku kad reikia atrodyti stilingai :) Tai sportinei aprangai visad buvau linkus netaupyti, tuo labiau kai ištisos drabužių linijos būna skirtos sportui :) O ir parduotuvių kur pasiižvalgyti irgi yra tikrai ne viena, vien kokioj panoramoj kiek jų gerų yra https://www.panorama.lt/parduotuves_kategorijos/sportas-laisvalaikis/ :)
TEMA: Alkoholio ribojimas. Už ar Prieš?
manau kad uz, nes lietuvoje kai tiek alkoholiku tai riekia imtis specialiu priemoniu