liepos 13, 2016 Mažas stebuklas – ir veidas švytės Vien iš bulvės ir vandens pagaminta kempinėlė – kelias link gražios veido odos.

Skaisti veido oda – jau po pirmo panaudojimo!

liepos 13, 2016
Neringa Šimkutė

Pirmą kartą IKONA.TV istorijoje mes kalbėsime apie… bulves. Žinoma, ne apie paprastas lietuviškas bulves, o egzotiškas rytietiškas, kurios yra veido prausimo kempinėlės sudedamoji dalis. Makiažo meistrė ir IKONA.TV žurnalistė Neringa teigia, kad didžiausia veido prausimo kempinėlių problema – didžiulė kaina, tačiau šis produktas – ne tik nesikandžioja kalbant apie kainą, bet yra tikra ambrozija veido odai. Vien iš bulvės ir vandens pagaminta kempinėlė – kelias link gražios odos. Kaip ja naudotis ir kokios gerosios jos savybės – videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

  • Ricky kovo 16, 2017, 04:50

    Big help, big help. And sueralptive news of course.

  • Gitana liepos 13, 2016, 18:56

    Labai geras daiktas, ir aš naudoju.

Forumas
TEMA: Paveldėti papuošalai – nurašyti ar pritaikyti?
As taip pat manau, kad perdovanotas suzadetuviu ziedas gali suteikti daug laimes, taciau tai ptiklauso ir nuo santykio su mylimojo seima
TEMA: Tobuliausia tase pasaulyje
Sveiki,   Noreciau siek tiek nudazyti namus. Ar esate kas nors bande <span data-sheets-value="{"1":2,"2":"https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/"}" data-sheets-userformat="{"2":513,"3":[null,0],"12":0}">https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/</span>   Aciu.