liepos 13, 2016 Mažas stebuklas – ir veidas švytės Vien iš bulvės ir vandens pagaminta kempinėlė – kelias link gražios veido odos.

Skaisti veido oda – jau po pirmo panaudojimo!

liepos 13, 2016
Neringa Šimkutė

Pirmą kartą IKONA.TV istorijoje mes kalbėsime apie… bulves. Žinoma, ne apie paprastas lietuviškas bulves, o egzotiškas rytietiškas, kurios yra veido prausimo kempinėlės sudedamoji dalis. Makiažo meistrė ir IKONA.TV žurnalistė Neringa teigia, kad didžiausia veido prausimo kempinėlių problema – didžiulė kaina, tačiau šis produktas – ne tik nesikandžioja kalbant apie kainą, bet yra tikra ambrozija veido odai. Vien iš bulvės ir vandens pagaminta kempinėlė – kelias link gražios odos. Kaip ja naudotis ir kokios gerosios jos savybės – videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

  • Ricky kovo 16, 2017, 04:50

    Big help, big help. And sueralptive news of course.

  • Gitana liepos 13, 2016, 18:56

    Labai geras daiktas, ir aš naudoju.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)