Skaniam savaitgaliui – sotūs bulviniai blynai su ypatingais priedais

spalio 6, 2018
VERDU IR KEPU

Nuotr. Kernius Pauliukonis

Tokie labai labai stiprūs pusryčiai. Amerikiečių? Britų? Bet gali būti ir jūsų.

1 asm.

Gaminimas 20 min.

Kepimas 20 min.

2 vid. dydžio miltingų bulvių

1 šaukštelio druskos

Žiupsnelio šviežiai grūstų juodųjų pipirų

Aliejaus (kepti)

Keptų šaltai rūkytos šoninės riekelių, kiaušinių (patiekti)

1. Bulves sutarkuokite stambesne tarka. Palikite masę 5–7 min., kad nusistovėtų skystis, ir jį nupilkite.

2. Suberkite druską ir pipirus, viską išmaišykite.

3. Stipriai įkaitinkite keptuvę, įpilkite aliejaus, sumažinkite kaitrą ir dėkite bulves į keptuvę, tolygiai paskleiskite šakute. Kepkite blynus per visą keptuvės dydį įkaitintame aliejuje. Šakute paplėšykite, apverskite gabaliukais. Į tarpus įmuškite kiaušinius, sudėkite šoninę. Kepkite, kol iškeps kiaušiniai.

Žurnalą įsigyti gali čia.

PIRMOJI PAVARTYK APSINUOGINUSĮ „VERDU IR KEPU“ ŽURNALĄ!

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)