Slaptas pokalbis: po atostogų romano – dovanėlė

liepos 12, 2018
Skaiva Jasevičiūtė

Iliustracija Laurynas Kamarauskas

„Brangusis, iš atostogų tau parvežiau svetimą vaiką!“

Na taip, šio teksto pavadinimas skambus. Tiesą sakant, nė viena mano herojų, sugrįžusi iš vieno ar kito saulėtojo kurorto, tokio sakinio nė neištarė.  Dabar gal norėtum pasakyti, kad manipuliuoju antraštėm, bet taip nėra. Nė viena iš jų taip nepasakė, nes bijojo pasakyti tiesą. Ir bijo iki šiol. Dėl to įkalbėti šias moteris duoti interviu buvo labai nelengva, bet viena mano pašnekovių pasikalbėjus su manim prisipažino, kad palengvėjo, nes niekada niekam šito nebuvo pasakojusi. Ir man, žinokit, tai sukėlė susižavėjimą: kokia stipri turi būti moteris, kuri šitiek metų gyvena visus maitindama melu ir nepalūždama!

Kai pradėjau ieškoti pašnekovių atostogų romano temai atradau labai daug laimingų merginų, kurios atostogų metu susirado vyrą, pastojo, po to ištekėjo arba tiesiog pradėjo draugauti ir susikūrė daugiau ar mažiau laimingą gyvenimą. Jų buvo tiek daug, kad aš net pradėjau galvoti, jog didžioji dalis mūsų tikriausiai irgi pradėti atostogų metu. Dar buvo tokių moterų, kurios turėjo vyrus, išvažiavo atostogauti be jų, ten sutiko kitus vyrus, įsimylėjo, metė senuosius ir pradėjo gyvenimą su naujais. O dar buvo tokios moterys, po kurių išpažinties aš niekada daugiau gyvenime, jei būčiau vyras, neišleisčiau savo žmonos atostogauti vienos. Nie-ka-da. Bet jie išleido, ir tų vyrų gyvenimas pasikeitė, tik jie apie tai nežino.

Pirmą kartą pamiršau absoliučiai viską gyvenime

Mano pirmoji pašnekovė, pavadinkime ją Amanda – labai graži jauna moteris. Tokia, į kurią atsisuktų ne tik kiti vyrai, bet ir moterys, ir lydėtų pavydžiu žvilgsniu. Ji ištekėjusi, sako, kad turi nuostabų, gerą vyrą ir du puikius vaikus, sako, kad labai myli savo šeimą ir kad jos gyvenimas buvo beveik tobulas, kol ji išvyko paatostogauti viena.

Kodėl išvažiavai atostogauti viena? Kodėl ne su draugėmis ar vyru?

Mane vyras išleido pasiilsėti nuo visų darbų rutinos, jis liko su vaikais. Atostogos vienai man nebuvo įprastas dalykas, bet buvau pavargusi tiek emociškai, tiek fiziškai, dėl nuovargio man net prasidėjo panikos atakos. Vyras nebegalėjo į mane tokią žiūrėti ir išleido vieną pailsėti. Ir pati norėjau tos vienumos, norėjau pabūti ramiai ir viską susidėlioti į stalčiukus. Ir prasidėjus atostogoms tikrai tiesiog ilsėjausi, apie nieką negalvojau, buvau labai ramiai.

O tada?

O tada vieną rytą pamačiau jį – savo liūtą karalių. Mane kaip žaibas trenkė, suveikė tokia chemija…

Kas jis, vietinis?

Ne, taip pat – lietuvis. Atostogavo vyriškoje draugų kompanijoje, be žmonų. Jis buvo vedęs. Dabar, kai pagalvoju, tai labiausiai mane patraukė jo kvapas, jo kvepalai ir aristokratiška laikysena. Ir mes abu pajutom trauką, pasidavėme aistrai.

Taip iš karto?

Taip, nieko nelaukėme. Mylėjomės be pertraukos, aš tarsi praradau protą, apie nieką nebegalvojau, pasijutau be galo geidžiama ir seksuali moteris – šito jausmo po ilgo gyvenimo kartu su vyru buvau jau pasiilgusi. Man to jausmo labai trūko.

Seksas buvo geras?

Taip, labai geras. Jis mane apipylė dėmesiu, komplimentais, mes vaikščiodavome susikibę už rankų. Gavau viską, ko man namie labai trūko.

Vyras nieko neįtarė?

Visiškai ne. Kartais jis man paskambindavo tuo metu, kai mes mylėdavomės. Kad tik greičiau baigčiau pokalbį, meluodavau, kad labai blogas ryšys. Mano vyras ir dabar nieko nežino.

Jūsų romanas baigėsi, kai baigėsi atostogos?

Taip, grįžau į Lietuvą ir jaučiausi tokia purvina. Sąžinė beprotiškai graužė, bijojau vyrui pažiūrėti į akis. Bet kai atsiguldavau į lovą miegoti, vis iškildavo tie nuostabūs prisiminimai: visur jutau to vyro kvapą, jo iš proto vedančius kvepalus, jutau netgi jo lūpas ant savųjų. Tikrąja to žodžio prasme durnėjau, buvau tokioje euforijoje… Ai, dar, tiesa, tatuiruotę būdama ten pasidariau – išsitatuiravau savo ir jo susipynusius Zodiako ženklus. Tikiuosi, greitai ją panaikinsiu, nes kelia tik liūdnus prisiminimus…

Jūs pasidarėte tatuiruotę su meilužio Zodiako ženklu? Kodėl? Ir ar jūsų vyras to nepastebėjo?

Pasidariau tatuiruotę spontaniškai, nes taip norėjau. Aš visada pasidarau tatuiruotę, kai mano gyvenime įvyksta kažkoks įvykis. O vyras nelabai ką apie ženklus supranta, jam ta tatuiruotė nesukėlė įtarimo.

Kas buvo po to?

Po mėnesio pasijutau labai mieguista, visai neturėjau jėgų, viską nurašiau ant nuovargio, bet širdyje jutau, kad kažkas ne taip. Tada pasidariau nėštumo testą ir opa – dvi juostelės. Labai išsigandau, bet niekam to neparodžiau, niekam nesakiau.

Tiesa, bandžiau pasakyti kūdikio tėvui, o jis tik pasakė: „Mažute, tu turi vyrą, aš – žmoną, tai juk buvo tik atostogų romanas.“ Dieve, kaip tą akimirką nekenčiau visų vyrų. Važiavau mašina pasileidusi garsiai muziką ir rėkiau, klykiau visu balsu. Man skaudėjo, kad aš viena turiu tai iškęsti. Beje, tas vyras man pasiūlė pinigų abortui. 500 eurų. Sumą įvardijo pats, nieko neprašiau, o jis dar ir savo gydytoją pasiūlė, net pagalvojau, kad toks atvejis jam – ne pirmas… Atsisakiau.

Negalvojote gimdyti?

Ne nuo savo vyro? Ne. Tiesa, savo gydytojai pasakiau, kad pastojau nuo savo vyro ir kad nenoriu gimdyti – kad jūs žinotumėte, kaip ji mane atkalbinėjo… Tai – toks siaubingas jausmas, nelinkėčiau nė vienai moteriai tai patirti. Ne dėl fizinio skausmo, o dėl dvasinio ir dėl to bejėgiškumo, kad taip pasielgiau, kad visiškai negalvojau apie pasekmes. Mylėjomės be jokių apsaugų. Dabar pačiai sunku patikėti: kažkokioje šalyje su nepažįstamuoju… Aš niekada taip nesielgiu, bet tada protas dingo, vadovavausi vien aistra… Pasekmės? Nužudžiau tą šešių savaičių būtybę, uždraustą atostogų vaisių… Ir savęs nekenčiu dar labiau. Savo vyrui pasakiau, kad man reikia atlikti moterišką operaciją. Kadangi vieną panašią man jau kažkada darė, jis patikėjo.

Kaip jaučiatės dabar, ar viskas jau užsimiršo?

Oi, kaip aš jo ilgiuosi. Esu turbūt nenormali, bet kai užuodžiu kažką panašaus į jo kvepalus, kūnas šiurpuliukais nueina. Nemeluosiu, po visko jis man rašė ir siūlė susitikti, bet atsisakiau, tik klausimas, kada vėl paslysiu. O gal tai meilė, jei niekaip nepamirštu?..

Jei galėtumėte atsukti laiką atgal, ką pakeistumėte?

Turbūt nenorėčiau nieko keisti. Tik gal nebūčiau tokia vėjavaikė ir naudočiau apsisaugojimo priemones, kad nebūtų tokių skaudžių pasekmių. O šiaip gyvenime vadovaujuosi taisykle, kad niekas nevyksta šiaip sau.

O jei jis šiandien pasakytų – palik savo vyrą, aš metu viską ir būkim kartu, būtumėte?

Ne, niekada, bet būti jo meiluže tikriausiai sutikčiau, ech…

Ačiū Jums už atvirumą…

Gal ir geriau, kai išsikalbėjau, nes niekas to nežino, o iš vidaus, atrodo, drasko mane… Buvau bažnyčioje, atsiprašiau ir uždegiau žvakelę…

Mano vyras išprotėtų, jei sužinotų, kas iš tiesų yra jo dukros tėvas…

Loretai beveik 40 metų, ji jau 15 metų ištekėjusi, augina dvi dukras. Tik niekas be jos pačios nežino, kad mergaitės nėra tikros seserys ir kad viena jų – atostogų romano vaisius.

Kaip nutiko, kad antrą kartą pastojote ne nuo savo vyro?

Visų pirma, noriu pasakyti, kad mano vyras – truputį rasistas. Ne, jis nerėkia ant kiekvieno kampo, kaip jam nepatinka kitataučiai, bet nemėgsta jų, nemėgsta taip, kad išprašyti jį važiuoti atostogauti į šiltus kraštus beveik neįmanoma. Jis raukosi vien nuo minties, kad aplink bus turkų, arabų ar dar ko nors. Todėl kartu atostogaujame Lietuvoje, o jis visada mane išleidžia su draugėmis pailsėti Egipte, Graikijoje ar Turkijoje. Taip nutiko, kad vienos tokios kelionės metu aš netikėtai pastojau.

O tokių kelionių metu jūs dažnai užmezgate romanus?

Oi ne, dažniausiai smagiai leidžiam laiką moteriškoje kompanijoje, ir tiek. Tačiau tą kartą visų atostogų metu mane labai smagiai kabino vienas viešbučio darbuotojas. Tas flirtas man buvo malonus: vyras buvo jaunesnis už mane ir labai gražus, o vieną vakarą šiek tiek išgėrusi aš pasidaviau jo kabinimui. Tai buvo vienas vienintelis audringo sekso su kitu kartas. Kitos vaikšto į kairę metų metus ir – nieko, o aš papuoliau po vieno vienintelio karto…

Jis buvo vietinis?

Taip, ir aš, žinokit, manau, kad nesu vienintelė ir nepakartojama, kuriai jis prisiekinėjo amžiną meilę ir siūlė parodyti miestą. Tiesiog man tada visai norėjosi to flirto ir dėmesio, o seksas… Na, seksas nutinka, kai du išgėrę žmonės to nori, o vienas iš jų dar ir pamiršta apie savo šeimą ir kitus dalykus (juokiasi).

Nesisaugojote?

Saugojomės, kiek pamenu, bet apsauga irgi nuvilia.

O iš kur žinote, kad pastojote nuo jo?

Kad daugiau nebuvo, nuo ko: su vyru iki atostogų daug santykių neturėjome, po atostogų man dingo mėnesinės. Apie nėštumą supratau greitai – man tai nebuvo pirmas kartas.

Kaip reagavote?

Buvo sunku. Galvojau ir apie abortą, bet supratau, kad labai gailėsiuosi, jei taip padarysiu. Galvojau ir prisipažinti, bet pagailo pirmosios dukros – vyras, sužinojęs apie mano neištikimybę ir dar su kitataučiu būtų tikrai mus palikęs, o aš mylėjau ir vis dar myliu savo vyrą. Nusprendžiau rizikuoti ir meluoti. Nesididžiuoju tuo.

Pasakėte vyrui, kad laukiatės nuo jo? Jam nekilo įtarimų?

Ne, mes mylėjomės man grįžus, pasakiau, kad noriu antro vaiko, jis visada norėjo didelės šeimos, todėl tik apsidžiaugė. Ilgai nelaukus jam pranešiau, kad mums pavyko iš pirmo karto. Va čia ir sunkiausia, sunkiausia žiūrėti, koks jis buvo dėl to išdidus ir laimingas.

O man labai rūpi, kaip jūs nebijojote? Na, kad vaikas gims ir jis supras, kad tai – ne jo vaikas.

Visų pirma, mano atostogų partneris nebuvo nei tamsaus gymio, nei kokių labai išskirtinių bruožų. Tiesiog simpatiškas jaunas vyras, ir visiškai nebijojau susilaukti juodo vaiko. O antra, kai vyrui nėra abejonių, kam jam klausti, ar vaikas jo? Mano vyras abejonių neturėjo.

O nepaskaičiavo? Juk vaikas turėjo gimti anksčiau, nei jis tikėjosi?

Nedaug anksčiau. Nėštumas nebuvo lengvas, tai ankstesnis gimdymas jo nestebino. Aš ir pirmą mūsų dukrą nešiojau komplikuotai.

Kai gimė dukra, koks jausmas buvo meluoti vyrui, kad tai – jo vaikas?

Bet tai ir yra jo vaikas: jis ją myli, jis ja rūpinasi, ją augina, tai, kad jos biologinis tėtis yra kitas, nieko nereiškia…

Na, genetikai su tuo nesutiktų. Jūs nebijote, kad kai dukrai prireikės kraujo ar kokios medicininės pagalbos, paaiškės tiesa?

Jei nuoširdžiai – bijau. Bijau ir net nenoriu apie tai galvoti, bet kol to nėra, ir galvoti nereikia. Reikia tik viltis, kad tokios situacijos nebus.

O kaip dėl teisės vaikui žinoti, iš kur jo šaknys?

Vaikas kol kas yra visai vaikas. Kai ji suaugs, gal ir atskleisiu jai tiesą, tačiau ta tiesa kainuos daug. Vardan jos teisės žinoti aš turėsiu įskaudinti savo mylimą vyrą. Kol kas manau, kad tai – per didelė auka.

Nebuvo kilusi mintis pranešti tam vaikinui iš viešbučio, kad jis tapo tėčiu?

Oi, tikrai ne. Manau, jam, visų pirma, tai nebūtų buvę įdomu, o antra, tai nieko nepakeistų – tai buvo tik vienos nakties nuotykis.

Į ką panaši jūsų dukra?

Žinot, tikrai buvo sunku girdėti, kaip seneliai ir draugai įžvelgė joje panašumų su mano vyru. Po to net pati pagaudavau save tikint, kad tai ir yra jo dukra, kad nebuvo to atostogų romano. Ji panaši į mane, panaši ir į savo seserį ir kai įsižiūriu, turi biologinio tėčio akis.

O charakteris, genetinės paveldimos ligos – juk jūs nieko nežinote apie tą šeimą?

Nieko nežinau ir tai yra mano pasirinkimas. Negaliu net pagalvoti, kad dėl to, jog būčiau išsigandusi charakterio ar genetikos, kaip jūs sakote, būčiau atsisakiusi tokio nuostabaus vaiko. Milijonai moterų gimdo nelabai žinodamos biologinių tėvų šaknų ar jų genetinių ligų. Milijonai moterų vaikus augina vienos, nes pastojus vyrai jas palieka. Mano vaikai turi mylintį tėtį ir aš tuo džiaugiuosi, ir tikrai kasdien nebegalvoju, kad vienos iš dukrų biologinis tėtis yra kitas.

Niekada nesigailėjote to savo vienos nakties atostogų nuotykio?

Kad turiu šitą vaiką, nesigailėjau nė sekundės, gaila tik, kad turiu meluoti žmonėms, kuriuos myliu, bet ši mergaitė verta visų pasaulio melų.

Kaip galvojate, kaip sureaguotų jūsų vyras dabar, po kelerių metų, jei sužinotų tiesą?

Manau, skaudžiausia jam būtų, kad išdaviau jį su kitataučiu. Jam tai būtų labai nemalonu: aš ne tik buvau jam neištikima, bet ir su tuo, ko jis nemėgsta. Nežinau, kaip jis reaguotų, bet aš labai pasistengsiu, kad jis to nesužinotų.

Ačiū už atvirumą.

Labai sunku šias moteris vertinti ar teisti. Abi jos pasirinko sau geriausią kelią, abi jos dabar teigia esančios laimingos. Tačiau man jas pakalbinus atrodo, kad viena vis dar ilgisi savo sutikto svajonių vyro, kuriam ji pati visai nėra reikalinga, o  kita gyvena baimėje, kad jos mylimas vyras, sužinojęs tiesą, paliks ją ir vaikus… Todėl taip norisi parašyti: mielos moterys, šiam pasaulyje ir taip tiek daug mums tenka streso, na, jei jau sukate atostogų romanus, nepamirškite, kad dabar yra XXI amžius ir šitiek daug įvairių kontracepcijos rūšių. Naudokit jas, net kelias iškart. Saugokit save ir jums brangius žmones.

P.S. Vyrams šitas irgi galioja, ne mes vienos per atostogas į kairę einam, jei ką.

P.P.S. Gerų atostogų!

Skaiva

Vasarišką AŠ IKONA žurnalo numerį dar gali suskubti įsigyti prekybos vietose arba čia: http://vmgonline.lt/e-parduotuve/

Dar daugiau pikantiškų temų:

„Noriu sekso su kitu ir nieko negaliu sau padaryti“

Lyties spąstuose, arba 20 prarastų metų vyro kūne

Klik: moters veidas orgazmo metu…

 


← Grįžti

Komentarai:

  • Linas liepos 14, 2018, 20:52

    Deja Lina tokiu moterų mažuma šiais laikais, argi taip sunku suprasti, kad tu tuom žmogum nebetikėsi niekada gyvenime net jei ir santuoka nesibaigs skirybomis tiesiog žinosi, kad šalia tavęs menkysta. Neištikimybės problema labai įsišaknijusi šeimose, neaplenkė ji ir mano šeimos…

  • Lina liepos 14, 2018, 17:58

    Nežinau skaičiau ir nebuvo malonu skaityti.. kaip galima būti tokia lengvabūde ir begalve. Bet gyvenime yra karma.

  • LINAS liepos 13, 2018, 06:22

    Tikiuosi, kad tiesa anksčiau ar vėliau išaiškės ir tokios k… gaus ko nusipelnė…

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)