Socialinių tinklų žvaigždė Simona Burbaitė: „Būti tinklaraštininke nėra vien malonus hobis“

rugsėjo 4, 2018
AŠ IKONA

Nuotr. Laima Kavaliauskaitė

1. Amžius?

26 metai.

2. Išsilavinimas?

Vilniaus Gedimino technikos universitete baigiau kūrybinių industrijų studijas ir gavau komunikacijos diplomą.

3. Šeiminė padėtis?

Netekėjusi. Vaikų neturiu.

4. Kada sukūrėte savo FB, INSTAGRAM ir YOUTUBE kanalą?
„Facebook“ – dar 2008 m., „Instagram“ – 2013 m., o „Youtube“ kanalą turėjau seniai (gal nuo 2009 m.), tuo metu ten tik žiūrėdavau video ir klausydavau muzikos, tačiau pradėjau kelti ir savo pačios vlogus.

5. Ką dar gyvenime veikiate be bloginimo?

Skirtingai nei daugelis mano, tinklaraščio rašymas ir socialinė medija nėra vien malonus laisvalaikio užsiėmimas – tai rimtas ir daug energijos reikalaujantis darbas. Man tai – ne laisvalaikio praleidimo būdas, o pagrindinė veikla. Rašyti tinklaraštį ir dirbti su socialine medija iš tiesų reiškia atlikti labai daug skirtingų darbų. Kartais juokiuosi, kad esu žmogus-orkestras.

Tiek įrašai, tiek nuotraukų srautas turi būti reguliarus. Ypač svarbu kokybiškos nuotraukos ir vizuali estetika – turi išmanyti fotopagrindus ir žinoti, kaip nuotrauka sukelti emociją. Be to, mano tikslas – kurti įdomų, naudingą ir kokybišką turinį, o tai užima nemažai laiko – domėtis, skaityti straipsnius, knygas, išbandyti įvairius produktus, procedūras bei dalyvauti aktualiuose renginiuose ir seminaruose.

6. Kiek uždirbate iš bloginimo?
Įvardyti konkrečią sumą atsisakė.

7. Mėgstamiausias INSTAGRAM nuotraukų filtras?

„Instagram“ filtrų visai nenaudoju. Mėgstu kitus nuotraukų redagavimo appsus, pavyzdžiui, „Snapseed“, „Afterlight“, VSCO.

8. Kokia praėjusios vasaros grožio tendencija yra MUST pagal Simoną?
Ne tik šios vasaros, bet ir kiekvienos dienos MUST grožio tendencija – netobulumas. Velniop, ką apie tave pagalvos kiti. Būk savimi! Daugiau atsipalaidavimo ir unikalumo! Nedaryk, nekalbėk ir neatrodyk kaip visi. Tai nuobodu.

9. Ateities planai / didžiausia svajonė, susijusi su tinklaraščiu / INSTAGRAM / YOUTUBE?

Esu maksimalistė ir perfekcionistė, gal todėl sėkmingai kuriu ne tik tinklaraštį www.geriausiadrauge.lt, bet rankose laikau ir savo pirmąją knygą „Tavo geriausia draugė“. Ateities planai labai ambicingi. Tikiuosi, vieną dieną www.geriausiadrauge.lt taps ne tinklaraščiu, o moterims skirtu portalu.

METUSI DARBĄ IR ATSIDAVUSI GROŽIO PASAULIUI ĮŽYMYBIŲ VIZAŽISTĖ MILITA DAIKERYTĖ – INSTAGRAMO ŽVAIGŽDĖ, BET KĄ APIE JĄ ŽINOME?

MONIKA PUNDZIŪTĖ-MONIQUE: „JEI GALĖČIAU ATSUKTI LAIKĄ, VIS TIEK RINKČIAUSI ŽVAIGŽDĖS GYVENIMĄ“

AR TIKRAI MOKAME NAUDOTIS INSTAGRAMU?

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12