Specialus „VirK akademijos“ desertas – bananinis tiramisas su uogomis

liepos 1, 2018
VMG

„Virtuvės mitų griovėjų“ (VMG) komanda pristato naują kulinarinį edukacinį projektą – „VirK akademija“. Nuo birželio 21 d. užsiregistravę svetainėje Virkakademija.lt galėsite ne tik nemokamai tobulinti savo kulinarines žinias videopamokose, mokydamiesi iš geriausių savo sričių profesionalų, bet ir už savo aktyvumą gauti pagalbininkų virtuvėje: nuo VMG leidinių iki buities prietaisų.

Šiandien jums pristatome švelnią ir nuotaikingą gastronominę muziką, skambančią itališkai. Lygiai taip pat, kaip ir Venecijos gondolininko daina. Laužome visus stereotipus skonio garbei.

Jums reikės:

400 g maskarponėes sūrio

200 g „lady fingers“ sausainių

1 puodelio „nespresso“ kavos

3 bananų

100 g uogų

80 ml cukraus sirupo

20 ml romo

O kaip gaminti, pamatysite čia: https://virkakademija.lt/videogallery/bananinis-tiramisas-su-uogomis/

Čia rasite ir kur kas daugiau įdomių receptų:

Keksiukai su netikėtu įdaru

Aštuonkojis ir kaip jį lengvai pagaminti namuose


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)