Spintos atnaujinimo žemėlapis: TOP Europos miestai geriausiems pirkiniams

kovo 1, 2018
Aistė Svarauskaitė

Net neabejoju, kad bent pusę iš 365 metuose esančių dienų atsistojusi prieš spintą nuleidi rankas ir liūdnai sau kartoji, kad neturi ką apsirengti. Kaip gerai, kad parduotuvių lentynos lūžte lūžta nuo skirtingų spalvų, stilių ir formų drabužių pasiūlos! O nusipirkusi lėktuvo bilietą ir savaitgalį praleidusi vienoje iš Europos apsipirkinėjimo sostinių, savo spintą gali papildyti gausybe niekur nematytų drabužių ir kiekvieną minutę jaustis taip, lyg ką tik būtum nužengusi nuo podiumo. Kiekviename Europos mieste atrastum kažką naujo, bet noriu tau papasakoti apie pačius pačiausius ir geriausius!

Londonas, Jungtinė Karalystė

Turbūt nieko nenustebins tai, kad dauguma į Londoną vyksta ne tik pamatyti Big Beną ar pasivaikščioti po kone visus metus žaliuojančius parkus, bet ir atnaujinti garderobą naujam sezonui. Didžiosios Britanijos sostinėje galima rasti ne tik visiems labai gerai žinomas drabužių bei batų parduotuves, bet ir į Lietuvą dar nespėjusius įžengti prekės ženklus, daugybę nišinių butikų, vietinių dizainerių darbų ar aukštosios mados šedevrų. Oxford Street gatvė – viena pagrindinių šopingo gijų, kur įsikūrusios tokios gerai žinomos parduotuvės, kaip Selfridges, Harrod’s ir Topshop. Čia apsirengti nuo galvos iki kojų galima visiems sezonams! Shoreditch bei Camden rajonuose rasi pačių netikėčiausių dalykų: vintažinę šilkinę palaidinę, pradedančiųjų dizainerių darbų, netikėčiausių spalvinių derinių ir net antikinių interjero detalių. Na, o jei tavo galvoje vis dar sukasi ta aksominė Gucci rankinė, ją greičiausiai rasi Bond Street gatvėje, kur glaudžiasi visi garsiausi aukštosios mados prekių butikai.

Milanas, Italija

Kokia pirma mintis šauna į galvą, kai pagalvoji apie Milaną? Žinoma, kad mada! Daugybės garsiausių Italijos prekės ženklų, tokių kaip Dolce&Gabbana ir Prada, istorijos prasidėjo būtent šiame mieste, todėl nieko jau nestebina, kodėl šis miestas yra vadinamas mados savaitės ir kasmetinės baldų parodos gimtine. Šiame mieste galima rasti visų garsiausių itališkų prekės ženklų butikus: Versace, Armani, Missoni, Gucci ir daugybę kitų. Visos fashionistos, atvykusios į Milaną, iš karto traukia į vieną seniausių prekybos centrų visame pasaulyje – Galleria Vittorio Emanuele II, kuris buvo atidarytas dar 1887-aisiais. Žinoma, šiame prekybos centre palengvinti piniginę galima labai greitai, todėl turėtum žinoti, kad Lenjano miestelyje netoli Milano yra įsikūrusi Dolce&Gabbana gamyklos išparduotuvė. O kiek toliau už Milano galima rasti McArthurGlen Serravalle dizainerių išparduotuvių miestelį, kuris yra didžiausias visoje Europoje!

Berlynas, Vokietija

Nors gali pasirodyti kiek netikėta, tačiau pastaraisiais metais spalvingąją Vokietijos sostinę pamėgo ne tik kultūros ištroškę keliautojai, bet ir naujų garderobo detalių ieškančios moterys bei vyrai. Elegantiškas ir kosmopolitiškas miestas pasižymi didžiule įvairove: čia rasi visko nuo išskirtinių aukštosios mados dizainerių prekių iki spalvingų ir žaismingų vietinių menininkų darbų. Pagrindinė miesto šopingo arterija – Kurfürstendamm, dar geriau žinoma kaip Ku’Damm. Čia rasi daugybę skirtingų parduotuvių, didžiulę parduotuvę KaDeWe ir prekybos centrus Europa-Center bei Neues Kanzler. Netoliese esančiose Bleibtreustrasse ir Fasanenstrasse gatvėse įsikūrę įvairūs butikai, kuriuose pardavinėjamų prekių nerasi niekur kitur.

Madridas, Ispanija

Didžiausias ir labiausiai mados mylėtojų mėgstamas dalykas Ispanijoje – įvairovė. Ypač tuo pasižymi šalies sostinė Madridas, kuriame nuo galvos iki kojų apsirengs bet kokia asmenybė. Nesvarbu, ar tu mėgsti ypač ryškias spalvas, ar kasdien įlendi į savo juodos spalvos uniformą, čia  tikrai rasi, kas atitiktų tavo skonį. Mieste rasi viso pasaulio pamėgtus Dolce&Gabbana, Prada, Gucci, Chanel butikus, galybę prekybos centrų ir net savaitinius sendaikčių turgus. Ieškantiems išskirtinių ispanų dizainerių darbų, verta apsilankyti Salamanca ir Salesas rajonuose. Chueca rajoną yra pamėgusios batų maniakės, mat čia slepiasi daugybė skirtingų batų išparduotuvių.


← Grįžti

Komentarai:

  • PromoGuru kovo 15, 2018, 19:37

    komisija gerai apsidraudė.Kai atvažiuo s paskutinė ,tai bus galima apkaltinti žiūrovus,kad jie tokią pasirinko.Man ši daininkė niekada nepatiko.Jos daina būtų labai tikusi vakarykštėje laidoje LIETUVOS GARBĖ ,O ČIA NEI ŠIS NEI TAS.Kniaukia ,ojau veido išraiška kai ją kalbina ,tai Bet kuris iš pirmųjų buvo vertesnis.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)