spalio 18, 2017 Naujasis Kim Kardashian makiažas Demonstruoja Milita Daikerytė.

Štai kokius kosmetikos produkus naudoja pati Kim Kardashian

spalio 18, 2017
Gintarė Survilaitė

Daugelis apsimeta, kad jos nemėgsta, bet tai yra labiausiai pasaulyje guglinama įžymybė. Ji – Kim Kardashian, savo stiliumi vedanti iš proto tiesiogine to žodžio prasme. Bet šį kartą mes – ne apie drabužius. Šį kartą – apie labiausiai Kim pamėgtą makiažą, kurį atkartoja, kad ir pati galėtum pasidaryti, vizažistė Milita Daikerytė. Nors garsioji Kardashianų klano atstovė ir yra kontūravimo meistrė, tačiau 2017-aisiais net jos makiažas lengvėja bei natūralėja, nes juk būti savimi – geriausia. Pst, išduosime mažą paslaptį: didžiąją dalį reportaže matytų priemonių iš tiesų naudoja pati Kim!


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)