spalio 18, 2017 Naujasis Kim Kardashian makiažas Demonstruoja Milita Daikerytė.

Štai kokius kosmetikos produkus naudoja pati Kim Kardashian

spalio 18, 2017
Gintarė Survilaitė

Daugelis apsimeta, kad jos nemėgsta, bet tai yra labiausiai pasaulyje guglinama įžymybė. Ji – Kim Kardashian, savo stiliumi vedanti iš proto tiesiogine to žodžio prasme. Bet šį kartą mes – ne apie drabužius. Šį kartą – apie labiausiai Kim pamėgtą makiažą, kurį atkartoja, kad ir pati galėtum pasidaryti, vizažistė Milita Daikerytė. Nors garsioji Kardashianų klano atstovė ir yra kontūravimo meistrė, tačiau 2017-aisiais net jos makiažas lengvėja bei natūralėja, nes juk būti savimi – geriausia. Pst, išduosime mažą paslaptį: didžiąją dalį reportaže matytų priemonių iš tiesų naudoja pati Kim!


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Paveldėti papuošalai – nurašyti ar pritaikyti?
As taip pat manau, kad perdovanotas suzadetuviu ziedas gali suteikti daug laimes, taciau tai ptiklauso ir nuo santykio su mylimojo seima
TEMA: Tobuliausia tase pasaulyje
Sveiki,   Noreciau siek tiek nudazyti namus. Ar esate kas nors bande <span data-sheets-value="{"1":2,"2":"https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/"}" data-sheets-userformat="{"2":513,"3":[null,0],"12":0}">https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/</span>   Aciu.