sausio 26, 2018 Per išpardavimus neprisipirk nereikalingų daiktų! Kokie drabužiai ir aksesuarai yra verti investicijų?

Stiliaus kapsulė: investuok – ir dėvėsi ilgai

sausio 26, 2018
Marija Jakubkaitė

„Kas į tavo spintą prideda drabužių, kurių tu nemėgsti?“ Šis šmaikštus pasakymas tikriausiai kuo puikiausiai iliustruoja blogo „šopingo“ padarinius. Ir kas gi nutinka apsipirkinėjant? Aptemsta protas? O gal geras skonis išeina arbatėlės? Taigi, dėl netinkamų pirkinių nekaltink savęs – verčiau įsijunk šį VIDEO ir sužinok, kas pavers tave subtilia ir elegantiška gulbe, kuri verčiau investuos ir dėvės ilgai, nei pasiduos trumpalaikiam gražių, bet nereikalingų daikčiukų blizgesiui!


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)