Stilingiausias vakarėlis mieste. Koks jo receptas?

liepos 4, 2018
IKONA.TV

Ko gero, kiekvieną kartą, kai galų gale pavyksta suburti drauges ir ištisą vakarą paskirti vien tik linksmybėms, norisi, kad vakarėlis būtų nepamirštamas. Tačiau koks yra smagaus, stilingo miesto vakarėlio receptas? Populiaraus ir šiuolaikiško kokteilių baro „Skybar“ atstovė Eglė Stankevičiūtė tikina, kad gerą vakarėlį garantuoja penki reikšmingi komponentai. Kokie?

Pirma: išskirtinė vieta

Matyt, visi, nusiteikę geram, stilingam vakarėliui vienbalsiai sutars, jog tinkamai parinkta pasilinksminimo vieta – pusė rezultato. Pasak sostinės centre įsikūrusio viešbučio „Radisson Blu Lietuva“ maitinimo padalinių vadovės Eglės Stankevičiūtės, renkantis vakarėlio vietą svarbu atsižvelgti į jos lokaciją bei kitus turimus privalumus.

„Visi šauniausi ir stilingiausi vakarėliai vyksta ten, kur svečiai gali pasijausti ypatingai. Pavyzdžiui, kur nors aukštai aukštai, kur pro langus veriasi didmiesčio panorama. Vakariniai miesto vaizdai visada kuria ypatingą, šventinę atmosferą, o tas jausmas, kai į miestą žvelgi iš viršaus, leidžia pasijausti vakaro žvaigžde“, – sako E. Stankevičiūtė.

Vadovė taip pat pabrėžia ir vakarėlio vietoje vyraujančio interjero, dekoracijų svarbą. Juk nuotaiką lemiantį stilių kuria net mažiausios detalės, todėl kiekviena jų turėtų būti kruopščiai apgalvota. „Ypač papuošimai ir dekoracijos aktualu šventiniu laikotarpiu. Svarbu, kad vieta, kurioje pasirinkote švęsti, sektų naujoves ir tendencijas. Pavyzdžiui, šiuo metu madinga viskas, kas blizgu, kas galbūt net kiek ekstravagantiška. Tai, kad vakarėlio vietoje paisoma madų, byloja, jog vieta – neeilinė, visada stilinga“, – sako E. Stankevičiūtė.

Antra: nepriekaištingas aptarnavimas

Ne ką mažiau nei tinkamai parinkta vakarėlio lokacija svarbus ir joje esantis aptarnavimas. Pasak E. Stankevičiūtės, aptarnaujantis personalas privalo būti dėmesingas lankytojui, išlikti nepriekaištingai mandagus ir paslaugus.

„Savo ruožtu aptarnavimo kokybei skiriame ypač didelį dėmesį. „Skybar“ dirba tie žmonės, kurie tikrai myli savo darbą ir spinduliuoja vien gerą energiją, todėl būti greta jų visad gera. Tai žmonės, kurie iš tiesų nori, kad jų svečiai savo laiką praleistų išties gerai. Siekiame, kad kiekvienas lankytojas sulauktų sau tinkamiausios dėmesio dozės – juk vienam dėmesio, rūpesčio reikia daugiau, kitam – mažiau“, – sako E. Stankevičiūtė.

Trečia: stilingi ir originalūs kokteiliai

Neatsiejama stilingo miesto vakarėlio dalis – šventinis kokteilis. Juk norisi, kad tą ypatingą vakarą ant stalo nugulę gėrimai būtų ne tik patys skaniausi, bet ir atrodytų žaismingai, įdomiai…

„Savo ruožtu kokteiliams skiriame didžiulį dėmesį ir siekiame, kad mūsų svečiai vaišintųsi geriausiais kokteiliais Vilniuje. Kokteilių gamybos patirties nuolat semiamės užsienyje, akylai sekame visas naujausias tendencijas. Skersai išilgai išmaišėme visas Europos kokteilių sostines… Koncentruojamės į maišomų gėrimų kokybę, jų suderinamumą, sekame ir kuriame madas“, – sako viešbučio maitinimo padalinių vadovė.

Žinoma, svarbu ne tik kokteilio turinys, bet ir vizualus pateikimas: „Didelį dėmesį skiriame ir kokteilių papuošimams, juos kuriame pagal sezoną – žiemą juk nepasiūlysi svečiui uogomis puošto gėrimo… Užtat šaltuoju sezonu į kokteilius pažvelgiame itin kūrybiškai, jų papuošimams išnaudojame džiovintus vaisius, plunksnas ir t. t. Savo kokteiliais bandome atvaizduoti ir ryškiausius pro mūsų panoraminius langus matomus pastatus – Katedrą, Gedimino pilį, Valdovų rūmus…“

Ketvirta: tinkama apranga

Be abejonės, norint vakarėlio metu jaustis puikiai, reikėtų iš anksto įvertinti, kokia apranga šio vakaro šventei tinkamiausia. Juk niekas nenori būti „balta varna“ – dėvėti džinsų, kai kitos sukiojasi pasipuošusios suknelėmis…

„Jei einate į barą, ir tą vakarą ten nesuplanuotas joks vakarėlis, tikrai galima apsirengti taip, kaip patiems patogiausia. O jei vakarėlis numatytas, derėtų iš anksto pasidomėti aprangos kodu ir jo paisyti. Vis dėlto kiekvienos vakarėlio vietos aplinka turi tarsi savo nerašytas taisykles. Pavyzdžiui, nors savo klientams nepateikiame jokių aprangos reikalavimų, įprastai mūsų svečiai atrodo pasitempę, dažniausiai – stilingi ir pasipuošę. Jie tiesiog nori derėti prie bare vyraujančios aplinkos“, – sako E. Stankevičiūtė.

Penkta: aiškus tikslas

Pasak vadovės, norint, kad vakarėlis išties pavyktų ir paliktų nepamirštamas emocijas, svarbu iš anksto apsibrėžti jo tikslą. Tai yra, ko siekiate šį vakarą – smagiai pabendrauti draugų būryje ar perleisti atsakomybę dėl vakaro kokybės baro personalui ir pasinerti į vakaro programą?

„Be abejonės, kartais norint gerai praleisti laiką tikrai gana vien vakaronės draugų apsuptyje, kai aplink neblėsta šypsenos ir vis aidi juokas, mat naujausios bičiulių istorijos tokios įspūdingos. Tačiau kitais atvejais natūralu ir norėti būti „palinksmintiems“ – tikėtis, kad baro personalas pasirūpins smagia, įtraukiančia vakaro programa. Pavyzdžiui, tokią kaip tik ruošiame Naujų metų šventei – kviesime svečius žaisti detektyvus ir atlikinėti specialias, nuotaikingas užduotis, o vėliau – laimėti prizus. Žinoma, įsijungti į programą galės visi norintys. O jei dalis svečių norės savo laiką leisti privačiame draugų būryje – maloniai prašom!“ – sako E. Stankevičiūtė.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)