liepos 13, 2017 5 stilingai drabužių deriniai... ...pagal vizažistę Deimantę Kazėnaitę.

Stilingos idėjos ir MUST HAVE pagal Deimantę Kazėnaitę

liepos 13, 2017
Gintarė Survilaitė

Žymioji vizažistė Deimantė Kazėnaitė apie kiekvieną daiktą galėtų pasakoti ir pasakoti. Vis dėlto, mums reikia vos penkių jos derinukų. Puošnus sijonas su laisvalaikio bateliais? „Žvaigždiškas“ manikiūras? Švarkas su odiniu sijonu? Kodėl gi ne! Visi Deimantės deriniai – videoreportaže. Tad žiūrime! Gal kokią idėją pasičiupsi ir tu?


← Grįžti

Komentarai:

  • Eiginta liepos 13, 2017, 23:46

    Labai patiko, tie batai su metaliniais pakaustytais priekiais, ir makijazas!!! Is kur batukai?

Forumas
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos