gegužės 10, 2017 Tobulų kojų link... Efektyvūs kūno dizainerės pratimai kojoms.

STOP! Celiulitui

gegužės 10, 2017
Jolanta Verceskaitė

Celiulitas – baubas! Su celiulitu neįmanoma kovoti, o juo labiau – jį nugalėti. Visa tai yra mitas, kurį paneigia šaunioji ir sportiškoji IKONA.TV kūno dizainerė Jolanta Verseckaitė. Norite dailių kojų, jokio celiulito ir sumažėjusių apimčių? Įsijunkite šį VIDEO ir pirmyn – gražesnės kojos jūsų jau laukia!!!

Kova su celiulitu: lygus prieš lygų?


← Grįžti

Komentarai:

  • Karolina gegužės 11, 2017, 14:27

    Pratimai geri 🙂 Tik nesutinku, jog apsilimo metu daromas static stretching. Apsilimui labiau tinka dinaminiai range of motion judesiai. Cia tik toks pastebejimas 😉

  • Kamilė gegužės 10, 2017, 12:41

    Super pratimukai!

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)