birželio 21, 2018 Už ar prieš: „stringai“, tamponai, prausikliai Dažnai ginekologinius sutrikimus gali sukelti... ankšti drabužiai.

„Stringai“ yra tik apatinių drabužių imitacija

birželio 21, 2018
Viktorija Stasiukynaitė

Kai kalbama apie asmens higieną ir moters sveikatą, neretai susiduriame su dalykais, kai nežinome, ar tai – mitas. O gal tiesa? Kertiniai šios laidos teiginiai, kuriuos išaiškins Medicinos diagnostikos ir gydymo centro akušerė – ginekologė doc. med. dr. D. Bartkevičienė:

„Stringus“ galima vilkėti vos kelias valandas;

Tamponai: taip, jie gali pakenkti moters sveikatai;

Netinkamas apatinis trikotažas – dažna ligų priežastis;

Intymios higienos prausikliai privalomi kiekvienai moteriai;

Ankšti drabužiai gali pridaryti rimtų bėdų.

Daugiau videoreportažų ginekologijos tema:

Pas ginekologą – anksčiau, nei užklumpa bėda

Aktualu: kontraceptinės tabletės storina?

 

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)