balandžio 30, 2018 Ginekologinės problemos neturi būti tabu! Pokalbis su „Biofirst“ klinikos akušere-ginekologe Asta Valyte.

Su kokiomis ginekologinėmis problemomis susiduria šiuolaikinės moterys?

balandžio 30, 2018
IKONA.TV

Dažnai moteriai lankymasis pas ginekologą – ne pati mieliausia veikla: jaudulys ar net baimė, nekomfortiškas jausmas, jaudinimasis dėl pačios apžiūros ir galbūt net įvairių ginekologinių sutrikimų. Su kokiomis ginekologinėmis problemomis susiduria šiuolaikinės moterys ir, svarbiausia, kaip jas spręsti, žiūrėkite videoreportaže.

Kaip dažnai lankytis pas specialistą:

Pas ginekologą – anksčiau, nei užklumpa bėda


← Grįžti

Komentarai:

  • Corrado gegužės 2, 2018, 05:41

    IKONA.TV, thanks! And thanks for sharing your great posts every week!cheap viagra

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)