Sultingas receptas: kaip išsikepti puikų naminį mėsainį ant grilio?

rugpjūčio 8, 2018
VERDU IR KEPU

Ar įsivaizduojate pikniką be mėsainio, kepamo ant grilio? Mes ne, tad būtinai pasigaminome.

4 asm
Gaminimas 20 min. 
Kepimas 15 min. 

100 g graikiško jogurto
50 g majonezo
10 g mėtų
10 g česnako laiškų
20 g rudojo cukraus sirupo
2 pasiflorų
1 mango
1 avokado
1 raudonojo svogūno
4 jautienos paplotėlių
4 mėsainio bandelių
8 riekelių sūrio
Kelių salotų lapelių
Druskos, pipirų

1. Padažui sumaišykite jogurtą, majonezą, smulkintas mėtas, česnako laiškus ir rudojo cukraus sirupą. Iš pasiflorų išimkite minkštimą ir sudėkite į padažą, išmaišykite, pagardinkite druska ir pipirais.
2. Mangą ir avokadą nulupkite, išimkite kauliuką ir supjaustykite riekelėmis. Svogūną nulupkite ir supjaustykite griežinėliais.
3. Apkepkite mėsą ant grilio ir pašildykite bandeles. Uždėkite po 2 riekles sūrio ant mėsos, kad prieš kepimo pabaigą dar išsilydytų.
4. Bandeles pertepkite pasigamintu padažu. Uždėkite mėsos paplotėlius, mangus, avokadą, svogūnus ir kelis salotų lapelius.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12