Sultingas receptas: kaip išsikepti puikų naminį mėsainį ant grilio?

rugpjūčio 8, 2018
VERDU IR KEPU

Ar įsivaizduojate pikniką be mėsainio, kepamo ant grilio? Mes ne, tad būtinai pasigaminome.

4 asm
Gaminimas 20 min. 
Kepimas 15 min. 

100 g graikiško jogurto
50 g majonezo
10 g mėtų
10 g česnako laiškų
20 g rudojo cukraus sirupo
2 pasiflorų
1 mango
1 avokado
1 raudonojo svogūno
4 jautienos paplotėlių
4 mėsainio bandelių
8 riekelių sūrio
Kelių salotų lapelių
Druskos, pipirų

1. Padažui sumaišykite jogurtą, majonezą, smulkintas mėtas, česnako laiškus ir rudojo cukraus sirupą. Iš pasiflorų išimkite minkštimą ir sudėkite į padažą, išmaišykite, pagardinkite druska ir pipirais.
2. Mangą ir avokadą nulupkite, išimkite kauliuką ir supjaustykite riekelėmis. Svogūną nulupkite ir supjaustykite griežinėliais.
3. Apkepkite mėsą ant grilio ir pašildykite bandeles. Uždėkite po 2 riekles sūrio ant mėsos, kad prieš kepimo pabaigą dar išsilydytų.
4. Bandeles pertepkite pasigamintu padažu. Uždėkite mėsos paplotėlius, mangus, avokadą, svogūnus ir kelis salotų lapelius.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos