Susipažinkite su naujaisiais „Aš Ikona“ komandos nariais – „Motyvuotais atletais“

birželio 19, 2018
IKONA.TV

Nuotr. Naglis Bierancas

Džiugu pranešti, kad prie spalvingos „AŠ Ikona“ komandos prisijungia ir socialinėje erdvėje nepaprastai populiarus sveiką gyvenseną propaguojantis duetas – Artur ir Ieva Swan, jau trejetą metų kuriantys projektą „Motyvuoti atletai“.

„Motyvuoti atletai“ esu aš, o Ieva – mano motyvuota žmona“, – juokiasi šiuo metu bene populiariausio lietuviško sveikuoliško videoblogo kūrėjas Artur Swan. Jo žmona Ieva, sportiška ir aktyvi moteris, kasdien tampanti Artūro kuriamų video heroje, socialinėje erdvėje populiarumo taip pat nestokoja, tačiau į vyro veiklą nesikiša. „Esu paveikslas, kurį nutapė mano vyras. Esu žmogus, kurį Artur motyvavo ir kuris galbūt galėtų motyvuoti kitus“, – šypteli Ieva.

„Motyvuoti atletai“ skaičiuoja jau ketvirtus metus. „Tapk geresniu nei vakar“ – tai tavo šūkis. Nuo ko, Artūrai, prasidėjo tavo paties kelias link geresnio ?

Artur: Iki 25-erių nesportavau. Visiškai. Buvau tas vaikas, kuris lankė programavimo, žaidimų būrelius. Tapęs studentu, kaip ir daugelis, pradėjau lankytis ne sporto, o naktiniuose klubuose (juokiasi). Tik 25-erių sporto mada pasiekė ir mane. Prekiavau laikrodžiais, ir vienas mano klientų buvo tuometis „Impuls“ vadovas. Kartą besišnekučiuojant jis pakvietė mane užsukti į sporto klubą. Mano tėtis, buvęs profesionalus sportininkas, pasakė, kad jei jau susiruošiau sportuoti, be metinio abonemento geriau net nepradėčiau. Dabar jau ir iš savo patirties galiu tą patį pasakyti: su mėnesio ar dviejų abonementu viskas paprastai ir baigiasi. O kartais – netgi anksčiau.

Tuo metu dirbau nuo 10 iki 19 valandos, todėl vienintelis laikas, kai galėjau sportuoti, buvo ankstyvas rytas. Žmogui, kuris iki 25-erių keldavosi, kada nori, o po vakarėlių apskritai neatsikeldavo, tai buvo iššūkis. Turėjau visiškai pakeisti savo gyvenimo būdą. Pirmieji keturi mėnesiai buvo labai sunkūs – į sporto klubą eidavau per prievartą, bet tėvukas man nuolat kartojo: „Tu palauk.“

Žurnalo ieškokite prekybos vietose ir internete: http://vmgonline.lt/e-parduotuve/


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)