spalio 16, 2018 Dekoratyvinė kosmetika, kuri puoselėja net ir jautrią odą IDUN MINERALS – Švedijos mokslininkų sukurtos makiažo priemonės, kurių pagrindą sudaro ypač išgryninti mineralai.

Sužinok, kaip išsirinkti natūralią ir kokybišką dekoratyvinę kosmetiką

spalio 16, 2018
IKONA.TV

Visame pasaulyje moterys ieško makiažo priemonių itin jautriai odai, tačiau labai dažnai – nesėkmingai. Juk visos norime tokio makiažo, kuris ne tik maskuotų, gražintų, bet atrodytų natūraliai ir rūpintųsi oda. Svarbu rinktis makiažo pagrindą, kuris būtų atsparus vandeniui ir išsilaikytų visą dieną, kad galėtum sportuoti, gal net miegoti jo nenusivaliusi. O juk ir šiaip malonu rankose laikyti dėžutę, sukurtą pačios Patricia Gucci! Toli ieškoti nebereikės – tiesiog peržiūrėk šį videoreportažą.

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)