sausio 2, 2018 Kai prisižadi po Naujųjų sveikai maitintis... Kaip tesėti pažadus be didelių pastangų?

Sveikai maitintis įmanoma: 4 paprasti žingsniai

sausio 2, 2018
IKONA.TV

Yra dalykų, kuriuos metai iš metų pasižadame vėl ir vėl. Daugiau sportuoti, daugiau laiko leisti su draugais, sveikai maitintis… Deja, kartais pažadų ištesėti nepavyksta dėl laiko (arba valios:)) stokos, o kartais juos tiesiog imame ir pamirštame. Štai 4 paprasti patarimai, kaip ištesėti savo Naujųjų metų pažadus ir be didelių pastangų maitintis sveikiau. Nes šiais metais tikrai viskas gali būti kitaip. O kaip? Pataria „7 Pack“ įkūrėja Ugnė Katelynienė.

Dėkojame partneriams, kurie įsileido mus į jaukų verslo centrą „B NORDIC 26“ (http://bnordic26.lt).


← Grįžti

Komentarai:

  • Ema Guraitė sausio 10, 2018, 22:51

    Nauji Metai – nauja aš.

  • Saulė sausio 6, 2018, 16:03

    Nauji Metai – nauja aš.

  • Asta sausio 5, 2018, 10:34

    Nauji Metai – nauja aš

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)