sausio 2, 2018 Kai prisižadi po Naujųjų sveikai maitintis... Kaip tesėti pažadus be didelių pastangų?

Sveikai maitintis įmanoma: 4 paprasti žingsniai

sausio 2, 2018
IKONA.TV

Yra dalykų, kuriuos metai iš metų pasižadame vėl ir vėl. Daugiau sportuoti, daugiau laiko leisti su draugais, sveikai maitintis… Deja, kartais pažadų ištesėti nepavyksta dėl laiko (arba valios:)) stokos, o kartais juos tiesiog imame ir pamirštame. Štai 4 paprasti patarimai, kaip ištesėti savo Naujųjų metų pažadus ir be didelių pastangų maitintis sveikiau. Nes šiais metais tikrai viskas gali būti kitaip. O kaip? Pataria „7 Pack“ įkūrėja Ugnė Katelynienė.

Dėkojame partneriams, kurie įsileido mus į jaukų verslo centrą „B NORDIC 26“ (http://bnordic26.lt).


← Grįžti

Komentarai:

  • Ema Guraitė sausio 10, 2018, 22:51

    Nauji Metai – nauja aš.

  • Saulė sausio 6, 2018, 16:03

    Nauji Metai – nauja aš.

  • Asta sausio 5, 2018, 10:34

    Nauji Metai – nauja aš

Forumas
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Sveiki, Mano svajonių šalys Portugalija ir Ispanija. Vis negaliu išsirinkti, kuri man labiau patinka, tai vis dėlto susiruošiau ir nusipirkau vieną bilietą iš pigusskrydziaiiportugalija.lt šį savaitgalį.