Šviesos jungiklis pagal rankinės spalvą?! Kodėl gi ne!

birželio 7, 2018
IKONA.TV

„Dabartinėms interjero dizaino tendencijoms įtaką daro art deco ir 70-ieji, – teigia interjero dizainerė Monika Juknienė. – Labiausiai pokyčiai veikia formas: jos tampa grakštesnės, o tekstūros veikiamos populiarėjančio aksomo – švelnesnės.“ Projektuojant interjerą rekomenduojama ne pasiduoti madai, o semtis iš jos įkvėpimo. Interjero spalvas dėlioti atsakingai, o derinti galima net ir šviesos jungiklius.

Dizainerė M. Juknienė pastebi, jog šių metės naujovės daugelio pamėgtiems ir dominuojantiems skandinaviško stiliaus interjerams suteiks daugiau svorio, jaukumo ir šilumos, ko šiaurietiškiems interjerams kartais trūksta ir net reikia.

Spalvų tendencijos

„Spalvos mūsų akims yra tas pats, kas muzika ausims“, – sakė dizaineris Louis Comfort Tiffany. Šiais metais rekomenduojamos ryškios, stiprios spalvos: juoda, mėlyna, rožės raudona, išlieka gili žalia, rožinė tampa labiau prigesinta, atsiranda plytų, kitaip vadinama terakotos – degto gryno molio, rausvai ruda.

„Žinoma, ryškių spalvų kiekį aplinkoje reguliuojamės individualiai ir kažkam tai bus viena ar net visos namų sienos, o kažkam – vos ryškesnės sofos pagalvėlės ir jų spalvą pakartojantis jungiklis. Vokiečių gamintojo JUNG jungikliai žavūs tuo, kad net ir ryškiausios jų spalvos neblunka saulėje, plastikas beveik nesiraižo, o, esant norui viršutinę, matomą, jungiklių dalį nesunkiai pakeisite kitos norimos spalvos ar net formos jungikliu“, – pasakojo M. Juknienė.

Pasak jos, nors neutralūs atspalviai ir spalvos kartais laikomi nuobodžiais, ji tikra, kad tai – geras ir tinkamas pasirinkimas: „Ypač jei žmogus, tarp jų būdamas, jaučiasi saugiai ir ramiai.“

Grįžtant prie jungiklių, bet kurį stilių išbaigsite matiniais, blizgumo neturinčiais „Le Corbusier“ spalvų jungikliais – iš viso paletėje yra 63 subtilios spalvos.

Šviesos jungtukas – kaip aksesuaras

Aksesuaruose (šviestuvuose, veidrodžiuose) ir balduose atsikartojančios aptakios, suapvalintos formos bei linijos. Jas verta rinktis, jeigu norima, kad aštrios stačiakampės formos taptų žaismingesnės, švelnėtų.

Apvalūs veidrodžiai, kabinami vonios kambariuose, miegamuosiuose, prieškambariuose, gali būti įrėminami į siaurą metalinį rėmelį ar berėmiai klijuojami prie sienos. Regis, smulkmena, tačiau dažniausiai liečiamu apskritimu jūsų namuose gali virsti apvaliu ratuku reguliuojamas šviesos jungiklis.

Jungiklis pagal rankinės spalvą… Kodėl gi ne?!

Dažniausiai šviesos jungikliai derinami prie sienų spalvų ar namie dominuojančių medžiagų, paviršių tekstūros. Kiek drąsesnis sprendimas – įdomesnės spalvos jungiklius derinti prie baldų, pavyzdžiui, prie svetainėje pagrindiniu interjero smuiku griežiančios ryškios avietinės spalvos aksominės sofos. Vis dėlto neseniai į jungiklių ir protingų namų sistemų centrą „Jung Vilnius“ užsukusi klientė pademonstravo dar drąsesnes jungiklių derinimo interjere galimybes – įsigijo tokios spalvos jungiklį, kokios yra ir jos mylimiausia rankinė! Pasirodo, brangi klasikinio modelio rankinė namie turi savo nuolatinę vietą – prieškambaryje ant specialios lentynos, virš kurios ir įmontuotas tos pačios spalvos JUNG jungiklis. Ir nuo šiol žavingai damai patinkančios spalvos namie – dar daugiau.

Paganyk akis: Agnės Jagelavičiūtės įrengtas butas

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)