balandžio 21, 2017 Stilisto darbo užkulisiai Dizainerė Ieva Daugirdaitė – svečiuose pas stilistę Ūlą Kotryną Tulevičiūtę.

Tai su kuo gi valgomas tas stilistas?

balandžio 21, 2017
Ieva Daugirdaitė

Kas yra dizaineris, turbūt jau žinome, tačiau kas vis dėlto yra tas stilistas? Ir ką jis veikia? Tai išsiaiškinti pasišovė ikoniškoji dizainerė Ieva Daugirdaitė, su IKONA.TV apsilankiusi svečiuose pas stilistę Ūlą Kotryną Tulevičiūtė. Ūla įsitikinusi, kad stilisto darbas yra daugialypis, nes šios profesijos atstovas tiesiog privalo būti ir siuvėjas, ir psichologas, ir išmanyti vizažo bei šukuosenų tendencijas. Kokie yra stilisto darbo užkulisiai, linksmos (ar nelabai) situacijos – videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Paveldėti papuošalai – nurašyti ar pritaikyti?
As taip pat manau, kad perdovanotas suzadetuviu ziedas gali suteikti daug laimes, taciau tai ptiklauso ir nuo santykio su mylimojo seima
TEMA: Tobuliausia tase pasaulyje
Sveiki,   Noreciau siek tiek nudazyti namus. Ar esate kas nors bande <span data-sheets-value="{"1":2,"2":"https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/"}" data-sheets-userformat="{"2":513,"3":[null,0],"12":0}">https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/</span>   Aciu.