gegužės 4, 2018 Įsigijo viena – vilki abi Kišame nosį į mamų ir dukrų spintas.

Tegyvuoja mainai! Mamos ir dukros keičiasi drabužiais

gegužės 4, 2018
IKONA.TV

Artėjant Motinos dienai, iš spintos traukiame… dar vieną naudingą VIDEO. Visada manei, kad tai, kas skirta mamai, netinka paauglei dukrai? Griauname šį mitą! Drąsiai lįskite į viena kitos spintas ar įsisukite į papuošalų dėžutes – mamai laisvalaikiu puikiai tiks dukters beisbolo kepuraitė ar… paaugliškas odinis švarkas, o dukra, eidama į mokyklą, gali puoštis klasikiniu mamos švarkus ar „derby“ stiliaus batais. Jau nekantraujate lėkti „vagiliauti“? Bet iš pradžių pažiūrėkite videoreportažą.

Jei dar nežinai, kur pasikviesti mamą: 

Kur nusivesti mamą per jos dieną?

Ypatingo gardumo tortas:

Varškės tortas su mangais mamai

Linksmas reportažas: 

Kokias išdaigas mamoms krėtė žinomi Lietuvos vyrai?

 

 

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Sveiki, Mano svajonių šalys Portugalija ir Ispanija. Vis negaliu išsirinkti, kuri man labiau patinka, tai vis dėlto susiruošiau ir nusipirkau vieną bilietą iš pigusskrydziaiiportugalija.lt šį savaitgalį.