gegužės 4, 2018 Įsigijo viena – vilki abi Kišame nosį į mamų ir dukrų spintas.

Tegyvuoja mainai! Mamos ir dukros keičiasi drabužiais

gegužės 4, 2018
IKONA.TV

Artėjant Motinos dienai, iš spintos traukiame… dar vieną naudingą VIDEO. Visada manei, kad tai, kas skirta mamai, netinka paauglei dukrai? Griauname šį mitą! Drąsiai lįskite į viena kitos spintas ar įsisukite į papuošalų dėžutes – mamai laisvalaikiu puikiai tiks dukters beisbolo kepuraitė ar… paaugliškas odinis švarkas, o dukra, eidama į mokyklą, gali puoštis klasikiniu mamos švarkus ar „derby“ stiliaus batais. Jau nekantraujate lėkti „vagiliauti“? Bet iš pradžių pažiūrėkite videoreportažą.

Jei dar nežinai, kur pasikviesti mamą: 

Kur nusivesti mamą per jos dieną?

Ypatingo gardumo tortas:

Varškės tortas su mangais mamai

Linksmas reportažas: 

Kokias išdaigas mamoms krėtė žinomi Lietuvos vyrai?

 

 

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos