rugsėjo 19, 2017 „Kai atrasi save – tave aplankys sėkmė“ Pokalbis su tūkstančius sekėjų turinčia tinklaraštininke Gabriele Gzimailaite.

Tinklaraščio sėkmės strategija: TOP 5 patarimai

rugsėjo 19, 2017
Gintarė Survilaitė

Tinklaraštininkė Gabrielė Gzimailaitė turi tūūūkstančius sekėjų: vien „Instagram“ paskyroje merginą seka net 69 000, o „Facebook“ ji sulaukia net 9 500 stebėtojų. Iš kur toks populiarumas? Gabrielė įsitikinusi, kad, visų pirma, reikia dirbti nuoširdžiai ir iškart nesitikėti apčiuopiamos naudos. Taip pat žeria patarimų norinčioms užsiimti panašia veikla.

Taigi, didysis Gabrielės penketukas, kurį vertėtų įsidėmėti ne prasčiau nei 10 Dievo įsakymų:

1. Rask laiko atrašyti visiems savo sekėjams – nepamiršk, kad be jų nebūtų mūsų!

2. Negalvok, kad viskas bus padėta ant lėkštutės vien dėl to,

kad esi tinklaraštininkė. Kartais kažko pasiekti užtrunka metų metus, dėl visko reikia sunkiai dirbti – juk ir Romos per dieną nepastatė!

3. Jei nemėgsti bendrauti su nepažįstamaisiais… pamėk! Tai – svarbiausia šio darbo dalis. Naujos pažintys ir kontaktai visada pravers.

4. Nevaikščiok iškėlusi galvos, kai surinksi 5, 20 ar net 100 tūkstančių sekėjų – divos niekam nepatinka.

5. Rask savo nuotraukų ir koregavimo stilių – tik kai atrasi save ir tai, kaip mėgsti dirbti, sėkmė tave aplankys.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)