rugsėjo 19, 2017 „Kai atrasi save – tave aplankys sėkmė“ Pokalbis su tūkstančius sekėjų turinčia tinklaraštininke Gabriele Gzimailaite.

Tinklaraščio sėkmės strategija: TOP 5 patarimai

rugsėjo 19, 2017
Gintarė Survilaitė

Tinklaraštininkė Gabrielė Gzimailaitė turi tūūūkstančius sekėjų: vien „Instagram“ paskyroje merginą seka net 69 000, o „Facebook“ ji sulaukia net 9 500 stebėtojų. Iš kur toks populiarumas? Gabrielė įsitikinusi, kad, visų pirma, reikia dirbti nuoširdžiai ir iškart nesitikėti apčiuopiamos naudos. Taip pat žeria patarimų norinčioms užsiimti panašia veikla.

Taigi, didysis Gabrielės penketukas, kurį vertėtų įsidėmėti ne prasčiau nei 10 Dievo įsakymų:

1. Rask laiko atrašyti visiems savo sekėjams – nepamiršk, kad be jų nebūtų mūsų!

2. Negalvok, kad viskas bus padėta ant lėkštutės vien dėl to,

kad esi tinklaraštininkė. Kartais kažko pasiekti užtrunka metų metus, dėl visko reikia sunkiai dirbti – juk ir Romos per dieną nepastatė!

3. Jei nemėgsti bendrauti su nepažįstamaisiais… pamėk! Tai – svarbiausia šio darbo dalis. Naujos pažintys ir kontaktai visada pravers.

4. Nevaikščiok iškėlusi galvos, kai surinksi 5, 20 ar net 100 tūkstančių sekėjų – divos niekam nepatinka.

5. Rask savo nuotraukų ir koregavimo stilių – tik kai atrasi save ir tai, kaip mėgsti dirbti, sėkmė tave aplankys.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Sveiki, Mano svajonių šalys Portugalija ir Ispanija. Vis negaliu išsirinkti, kuri man labiau patinka, tai vis dėlto susiruošiau ir nusipirkau vieną bilietą iš pigusskrydziaiiportugalija.lt šį savaitgalį.