rugsėjo 19, 2017 „Kai atrasi save – tave aplankys sėkmė“ Pokalbis su tūkstančius sekėjų turinčia tinklaraštininke Gabriele Gzimailaite.

Tinklaraščio sėkmės strategija: TOP 5 patarimai

rugsėjo 19, 2017
Gintarė Survilaitė

Tinklaraštininkė Gabrielė Gzimailaitė turi tūūūkstančius sekėjų: vien „Instagram“ paskyroje merginą seka net 69 000, o „Facebook“ ji sulaukia net 9 500 stebėtojų. Iš kur toks populiarumas? Gabrielė įsitikinusi, kad, visų pirma, reikia dirbti nuoširdžiai ir iškart nesitikėti apčiuopiamos naudos. Taip pat žeria patarimų norinčioms užsiimti panašia veikla.

Taigi, didysis Gabrielės penketukas, kurį vertėtų įsidėmėti ne prasčiau nei 10 Dievo įsakymų:

1. Rask laiko atrašyti visiems savo sekėjams – nepamiršk, kad be jų nebūtų mūsų!

2. Negalvok, kad viskas bus padėta ant lėkštutės vien dėl to,

kad esi tinklaraštininkė. Kartais kažko pasiekti užtrunka metų metus, dėl visko reikia sunkiai dirbti – juk ir Romos per dieną nepastatė!

3. Jei nemėgsti bendrauti su nepažįstamaisiais… pamėk! Tai – svarbiausia šio darbo dalis. Naujos pažintys ir kontaktai visada pravers.

4. Nevaikščiok iškėlusi galvos, kai surinksi 5, 20 ar net 100 tūkstančių sekėjų – divos niekam nepatinka.

5. Rask savo nuotraukų ir koregavimo stilių – tik kai atrasi save ir tai, kaip mėgsti dirbti, sėkmė tave aplankys.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Paveldėti papuošalai – nurašyti ar pritaikyti?
As taip pat manau, kad perdovanotas suzadetuviu ziedas gali suteikti daug laimes, taciau tai ptiklauso ir nuo santykio su mylimojo seima
TEMA: Tobuliausia tase pasaulyje
Sveiki,   Noreciau siek tiek nudazyti namus. Ar esate kas nors bande <span data-sheets-value="{"1":2,"2":"https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/"}" data-sheets-userformat="{"2":513,"3":[null,0],"12":0}">https://www.ltcstatyba.lt/sienu-dazymas-kaune/</span>   Aciu.