Tobula bet kokia proga

rugsėjo 28, 2017
AŠ IKONA

Nuotr. Fotogenijai

Makiažo dirbtuvės „Make My Day“ duris atvėrusios dar tik penkerius metus, tačiau tokių nuolatinių klienčių galėtų pavydėti net ir prabangiausi grožio salonai. Čia gražinasi tokios Lietuvos moterys kaip Karolina Toleikytė, Eglė Valančiūnienė, Karolina Meschino, Julija Žižė, Simona Nainė, „Pinup Girls“, Monika Linkytė, Patricija Gadžijeva, Vaida Jasaitienė, Gabija Varnaitė. Dėl „Make My Day“ vizažistų profesionalumo šios moterys tiek gatvėje, tiek žurnalų viršeliuose atrodo tobulai, o ir dirbama čia tik su profesionaliomis ir laiko patikrintomis kosmetikos priemonėmis. Makiažo dirbtuvių įkūrėja Rūta Pakeltytė sako, kad tobulam makiažui būtini abu aspektai, o svarbiausia – darant makiažą remtis ne tik naujausiomis tendencijomis, bet ir tuo, kas moteriai labiausiai tinka. Laikydamosi šios koncepcijos dirbtuvės klesti nuo pirmųjų atidarymo dienų.

Rūta, nuo ko prasidėjo „Make My Day“ istorija? Kaip kilo noras atidaryti makiažo dirbtuves?

Kiek save pamenu, visą gyvenimą to norėjau, buvo tokia natūrali trauka. Visos mano lėlės vaikystėje buvo padažytos flomasteriais ar mamos dažais. Kol kitos merginos, eidamos į miestą, galėdavo pasidaryti makiažą per kelias minutes, aš prie veidrodžio praleisdavau po valandą ar dvi. Man patiko žaisti su spalvomis, išbandyti naujai gautas priemones ar technikas. Tuomet nebuvo tokio informacijos srauto, kokį turime dabar, nebuvo interneto, todėl vienintelė mokymosi priemonė man buvo užsienio madų žurnalai. Kai tik kas vykdavo į užsienį, prašydavau tokių žurnalų parvežti. Žiūrėdavau į tobulai padažytų modelių nuotraukas ir stengdavausi makiažą atkartoti sau, vėliau – ir draugėms. Tuo metu nebuvo tokios specialybės, net žodžio „vizažistas“ nebuvo, todėl dar nelabai supratau, kaip save realizuosiu, tačiau visada žinojau, kad pavyks ir kad viskas suksis aplink makiažą.

Kodėl būtent makiažo dirbtuvės, o ne, tarkime, grožio salonas?

Makiažo dirbtuvės yra kitokios koncepcijos nei grožio salonas. Norėjau daryti tik tai, ką pati išmaniau geriausiai, o ne viską iškart ir bet kaip. Juk apie plaukų kirpimą ir manikiūrą pati žinau labai nedaug, tad tokios paslaugos nebūtų profesionalios, prieš jas siūlant man pačiai reikėtų įgyti nemažai žinių, nors niekada nesakau „niekada“. Norėjau studijos, kur vizažistai dirbtų su ne tik geriausiai pasaulyje vertinamomis, bet tokiomis iš tikrųjų ir esančiomis kosmetikos priemonėmis. Taip atsirado ta kosmetikos pasiūla, kurią studijoje matome dabar.

Kaip suprantu, mintis pradėjo suktis nuo makiažo studijos. Kaip į koncepciją įsiliejo ir kosmetikos parduotuvė toje pačioje studijoje?

Mintis pardavinėti kosmetiką kilo netikėtai, tačiau labai organiškai. Paprastai moterys po makiažo, išbandžiusios vieną ar kitą priemonę, ima klausti, kokia tai priemonė, kokia spalva, tad pamaniau, jog būtų smagu joms parodyti, ką jų makiažui naudojau, o jei patiko – suteikti galimybę pas mus tai įsigyti. Be to, reikėjo kokių unikalių prekių, nenorėjau dirbti su tomis pačiomis kosmetikos priemonėmis, kurių masiškai galima įsigyti visur. Taip pamažu parduotuvėje ir ant vizažistų darbo stalo atsirado unikalių prekės ženklų, beveik visų Lietuvoje įsigyti galima tik „Make My Day“.

Kaip sekėsi išsirinkti prekės ženklus? Kodėl rinkotės būtent juos?

Viskas prasidėjo nuo to, kad reikėjo puikių priemonių veido odos priežiūrai, taip atsirado „Face Stockholm“. Kadangi tai – švedų kosmetikos priemonės, jos puikiai tinka ir tipinei šviesios odos lietuvaitei – būtent šviesių atspalvių yra visokių visokiausių, jie pritaikomi net ir veidą šiek tiek įdegus. Be to, „Face Stockholm“ priemonės tinka hipoalergiškai odai, tad darydama makiažą esu rami, kad priemonė tiks net ir labai alergiškos odos klientei. Tai – priemonės toms, kurios žino, kad veido oda – vizitinė kortelė, tad ja rūpintis būtina profesionaliai ir atidžiai.

Kadangi „Make My Day“ yra makiažo dirbtuvės, reikėjo ir įvairiausių atspalvių lūpdažių, ir priemonių antakiams, ir šešėlių palečių. Privalėjome rasti kažką tokio, kas būtų wow tiek spalvų, tiek kokybės atžvilgiu. Mano galvoje iškart viskas susidėliojo, žinojau, ko mums reikia, bet tai buvo rimtas darbas: teko susisiekti su įvairiausiomis pasaulinio lygio kompanijomis, pasiūlyti bendradarbiauti ir atstovauti prekės ženklui. Tai sudėtinga, ypač tada, kai esi iš nedidelės šalies ir kol kas dar maža, besikurianti kompanija. Vis dėlto mums pavyko tapti „Morphe“ atstovais, jų šešėlių paletės iškart tapo fenomenu. Bendradarbiaujame su „Sigma Beauty“ ir tiek profesionaliai dirbantiems su kosmetika, tiek mėgėjams siūlome aukšto lygio makiažo šepetėlius. Kiek vėliau, prasidėjus matinių lūpdažių bumui, ieškojome, kur galėtume gauti kokybiškų ir ryškių lūpdažių, taip aptikome bendrą korėjiečių ir amerikiečių kosmetiką „Cailyn“, kuri yra išties aukšto lygio ir ne tik siūlo daugybę puikios kokybės lūpdažių, bet ir kitų puikių priemonių, pavyzdžiui, patį perkamiausią „Cailyn“ BB kremą. Kiek pigesnės, tačiau savo kokybe ir unikalumu nenusileidžiančios priemonės yra „L.A. Girl“, šią kosmetiką tikrai žino visos tinklaraštininkės ir makiažo gerbėjos.

Bene ryškiausia žvaigždė jūsų parduotuvėje – „Jeffree Star Cosmetics“. Kaip jums pavyko pirmiesiems Baltijos šalyse tapti šios kultinės kosmetikos atstovais?

Derybos su „Jeffree Star Cosmetics“ truko bene metus. Kai susisiekėme su atstovais, įmonė dar net nebuvo įžengusi į Europos rinką, tad Baltijos šalys nebuvo jų prioritetas. Tačiau jiems labai patiko „Make My Day“ koncepcija, ir taip tapome vieninteliai įgaliotiniai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, galintys prekiauti ir atstovauti šiam kosmetikos ženklui. Makiažo žinovai jau žino, kodėl „Jeffree Star Cosmetics“ yra toks populiarus prekės ženklas Amerikoje, o tiems, kurie girdi pirmą kartą, užtenka pamatyti jų švytėjimo suteikiančios pudros (angl. highlighter), šešėlių bei lūpdažių atspalvius, kurie pakerta kojas vos užėjus į parduotuvę. Be to, šią kosmetiką turėtų įsidėmėti sveikos gyvensenos šalininkai, mat visi „Jeffree Star Cosmetics“ produktai yra veganiški.

Kokias dar paslaugas be makiažo teikiate dirbtuvėse?

Kadangi esame makiažo dirbtuvės, be abejonės, makiažas yra pati populiariausia paslauga, jį darome įvairiausioms progoms. Svarbiausia, jog makiažą atliekame ne tik pagal naujausias tendencijas, bet ir parenkame priemones bei technikas pagal kiekvienos moters individualų stilių, veido formą, odos tipą ir gyvenimo būdą. Juk klientėms retai būna įdomu, kiek spalvų buvo panaudota šešėlių spalvai išgauti ar kokiu šepetėliu jie buvo tepti, svarbiausia – ar jos pačios sau, matydamos atspindį veidrodyje, yra gražios. Jei taip, mūsų misija įvykdyta. Pagal tokią pačią koncepciją tvarkome antakius, darome progines šukuosenas, kurios priderinamos prie bendro stiliaus, tai reiškia, kad ir prie makiažo. Taip pat siūlome ir individualias makiažo pamokas, kurios skirtos žinioms apie makiažą pagilinti, bei trijų dienų kursus, kurie skirti norinčioms apie makiažą išmokti dar daugiau, pradedant odos paruošimu ir baigiant vakarinio makiažo gudrybėmis.


← Grįžti

Komentarai:

  • Monika rugsėjo 29, 2017, 01:37

    „Make my Day“ labai profesionaliai teikia paslaugas. Jomis pasinaudojus atrodžiau tobūlai.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)