sausio 5, 2018 Minimali rizika ir maksimali nauda odai Griauname mitus ir pristatome unikalią „Vie“ kosmetiką.

Tobula oda BE lazerių, adatų, injekcijų ir skausmo!

sausio 5, 2018
AŠ IKONA

Būna, grožis reikalauja per daug – laiko, baimių, skausmo, ir net gyvybių. Tačiau viso to galime išvengti pasirinkus saugias, patikimas, estetinės medicinos procedūrų įkvėptas alternatyvas, slypinčias tiesiog kremo pakuotėje. Kuo sintetinis hialuronas pranašesnis už natūralų? Kokius veido rolerius rinktis, bijančioms adatų ir skausmo? Kiek kartų per savaitę iš tiesų rekomenduojama atlikti veido šveitimo procedūrų ir kaip turėti tobulą veido odą BE jokių injekcijų, lazerių, adatų ir cheminių šveitiklių? Apie visa tai ir dar daugiau sužinosite videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)