spalio 6, 2017 MUST READ: Ieva Daugirdaitė rekomenduoja Knygos prisiekusioms „fashionistoms“.

TOP 8 Ievos Daugirdaitės rekomenduojamos knygos

spalio 6, 2017
Ieva Daugirdaitė

Pakelkite rankas tie, kurie išdrįs paneigti, jog skaitymas – tai vienas didžiausių ir naudingiausių malonumų. Besidomėdami iškilių žmonių biografijomis, istorija ar kitomis šalimis, neturėtume pamiršti susipažinti ir su mados istorija. Kiekvienas laikotarpis turėjo tik jam vienam būdingus mados ir stiliaus bruožus. O romantiškas faktas, kad skaitymas nuo sielos nuvalo kasdienybės dulkes, tik dar labiau turėtų įkvėpti strimgalviais bėgti į knygynus ir ieškoti knygų. Taigi, žiūrime, kokias knygas kiekvienai mados gerbėjai siūlo perskaityti charizmatiškoji Ieva Daugirdaitė, lekiame į PPC „Ozas“ esantį „Vagos“ knygyną ir kamuojami smalsumo troškulio čiumpame skaityti, nes pasaulis priklauso tiems, kurie skaito…

Už jaukią filmavimo vietą dėkojame PPC „Ozas“ esančiai „Interjero galerijai“.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)