lapkričio 9, 2016 Agnė Jagelavičiūtė rekomenduoja! TOP vietos iš filmų Niujorke pagal „fashionistas“.

TOP vietos iš filmų Niujorke pagal Agnę Jagelavičiūtę!

lapkričio 9, 2016
Viktorija Stasiukynaitė

„Niujorke ant kiekvieno kampo įvyko kažkas, kas padarė įtaką jūsų gyvenimui. Netikite? Eime – parodysiu“, – reportažą pradeda Agnė Jagelavičiūtė, stilistė, IKONA vyr. redaktorė, StiliuSOS.lt vadovė. Nepaprastas jausmas kiekvienai „fashionistai“ rytą pradėti prie „Tiffany“. Ar atsimenate legendinę Marilyn Monroe sceną su suknele? Tų laikų pastatų nebėra, bet ypatingasis jausmas išlikęs! O kaip jums filmas „Ir velnias dėvi „Prada“? Ir ar matėte visas serialo „Seksas ir miestas serijas“? Visko tiek ir dar daugiau – videoreportaže iš Niujorko.


← Grįžti

Komentarai:

  • Vaiva lapkričio 11, 2016, 00:37

    Kuo toliau, tuo daugiau pavirsutinisku ir nuobodziu reportazu atsiranda…

  • Simoma lapkričio 9, 2016, 22:59

    Tikrai butu idomu pasiziureti video, taciau garso kokybe tokia bloga, kad noras ziureti greitai praeina…

Forumas
TEMA: Kelionė vienai
Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/ Šiaip vienai nesiūlyčiau keliaut po egzotiškus kraštus. Pvz Maroke girdėjau labai priekabiauja, jei pamato vieną moterį ir dar europietę. Bet šiaip daug kur Europoj jokių problemų neturėtų būt. Aš pati esu padarius maršrutą viena Italija-Prancūzija-Ispanija-Portugalija Tai jokių problemų nebuvo :) Aišku vyrai kartais kviečia su jais eit kažkur papietaut, bet akivizdžiai parodžius kad manęs jie nedomina jie visada nusisukdavo ir nueidavo. Šiaip Ispanijoje man labiausiai patiko, ten tiek maistas tiek jūra tiek ir patys žmonės - viskas tobula tiesiog:) Tai ten iį siūlyčiau nuvykti https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-ispanija O jeigu kartais pabosta keliauti vienai, tai yra nemažai appsų kur gali lengvai susirasti bendraminčių :) http://www.adventurecatcher.com/9-best-apps-to-meet-people-while-traveling/
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Sveiki, Mano svajonių šalys Portugalija ir Ispanija. Vis negaliu išsirinkti, kuri man labiau patinka, tai vis dėlto susiruošiau ir nusipirkau vieną bilietą iš pigusskrydziaiiportugalija.lt šį savaitgalį.