lapkričio 9, 2016 Agnė Jagelavičiūtė rekomenduoja! TOP vietos iš filmų Niujorke pagal „fashionistas“.

TOP vietos iš filmų Niujorke pagal Agnę Jagelavičiūtę!

lapkričio 9, 2016
Viktorija Stasiukynaitė

„Niujorke ant kiekvieno kampo įvyko kažkas, kas padarė įtaką jūsų gyvenimui. Netikite? Eime – parodysiu“, – reportažą pradeda Agnė Jagelavičiūtė, stilistė, IKONA vyr. redaktorė, StiliuSOS.lt vadovė. Nepaprastas jausmas kiekvienai „fashionistai“ rytą pradėti prie „Tiffany“. Ar atsimenate legendinę Marilyn Monroe sceną su suknele? Tų laikų pastatų nebėra, bet ypatingasis jausmas išlikęs! O kaip jums filmas „Ir velnias dėvi „Prada“? Ir ar matėte visas serialo „Seksas ir miestas serijas“? Visko tiek ir dar daugiau – videoreportaže iš Niujorko.


← Grįžti

Komentarai:

  • Vaiva lapkričio 11, 2016, 00:37

    Kuo toliau, tuo daugiau pavirsutinisku ir nuobodziu reportazu atsiranda…

  • Simoma lapkričio 9, 2016, 22:59

    Tikrai butu idomu pasiziureti video, taciau garso kokybe tokia bloga, kad noras ziureti greitai praeina…

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)