gruodžio 19, 2017 Pildome kalėdines kojines Universalios Kalėdų dovanos iki 15 Eur.

Universalios Kalėdų dovanos iki 15 Eur

gruodžio 19, 2017
Gintarė Survilaitė

Keičiatės darbe dovanėlėmis? O gal turite tiek daug pažįstamų, kad net plaukai šiaušiasi, kaip čia jiems reikės visko pridovanoti? Mes turime mielų, jaukių kalėdinių dovanėlių pasiūlymų iki 15 eurų. Juk per Kalėdas svarbu ne tik būti dosniems, bet ir… neišleisti visų santaupų. Nes kas liks Naujiesiems? Taigi, žiūrime, renkame ir dovanojame: juk svarbiausia – ne kaina, svarbiausia – kad iš visos širdies. Visas ir dar daugiau dovanų rasite PPC OZAS.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)