rugpjūčio 16, 2016 Žaibiškas sluoksniuotis su sausainiais Alfas į namus. IV laida

Uogų ir sausainių sluoksniuotis su želatina

rugpjūčio 16, 2016
Alfas Ivanauskas

Kulinarijos guru Alfas Ivanauskas atvyko į jaukius ir šviesius Kotrynos namus, kur ji gyvena su visa šeima. Moteris prisipažino, kad, gimus vaikams, mitybos įpročiai pasikeitė, bet nežymiai, taip pat Kotryna sako nesistengianti gaminti „mandrai“: „Svarbu, kad būtų paprastai, bet skanu.“ Kadangi Kotryna itin mėgsta gaminti saldumynus ir prie jų virtuvėje praleidžia labai daug laiko, Alfas nusprendė parodyti, kaip galima pasigaminti žaibišką ir labai skanų desertą, naudojant želatiną. Taip pat Alfas pažėrė patarimų, kaip galima skaniai ir greitai pasigaminti želę. Smagus Alfo apsilankymas Kotrynos namuose – videoreportaže.
Jei ir jūs norite sulaukti Alfo svečiuose, rašykite el. paštu alfasinamus@ikona.tv
Daugiau skanių ir įdomių receptų visą parą rasite www.vmgonline.lt


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)