vasario 12, 2018 Meilės dovanos, kurios suartins Dovana – viena, patenkinti – abu.

Valentino dovanos ABIEM

vasario 12, 2018
Neringa Šimkutė

Kokios yra Valentino dienos dovanos pagal vyrus? O pagal moteris? Galbūt šį kartą vertėtų rasti kompromisą ir Meilės dieną dovanėles išsirinkti abiem: dovana viena, o vienodai patenkinti – abu! Kas gali būti geriau? Pamaloninkite tiek gomurį, tiek akis, tiek… Ir, savrbiausia, džiaukitės vienas kitu. Visas dovanas rasite PPC „Ozas“.

 


← Grįžti

Komentarai:

  • mariella vasario 16, 2018, 17:16

    Thank YOU Author, the set turned out beautiful! I hope you have a great day.

Forumas
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos