Vidurnakčio tortas? Baikit, išmušė neprilygstamo desertų šou metas

balandžio 5, 2017
VMG

Nuotakos ir jaunikiai, juk patys žinote, kokią aukštą vietą didžiosios dienos darbų sąraše užima torto paieškos. Jau nekalbant apie visus tuos kartus, kai juokaudami iki vestuvių torto pjovimo ritualui išnaudojate paprasčiausią keksą. Juk net tai bus aptarinėjama! O kas būtų jei, vidurnaktis Jūsų vestuvėse būtų toks, kad aptarinėti jį svečiams tiesiog pritrūktų kvapo? Būtent taip nuotakas vienijančiose interneto forumuose dažniausiai yra apibūdinamas legendomis apipintas Virtuvės mitų  griovėjų (VMG) desertų šou. Šios legendos siūlo galą ir nusprendėme atrasti.

desertushow4

„Nereikia rūpintis torto atvežimu karštą dieną, patys greitai viską susitvarko. Buvom užsisakę fakyrus, bet atšaukėm“, – kalba moterys. Kai kurie atsiliepimai palikti net prieš penkerius metus, nes kartu su beprotiškais kulinariniais iššūkiais garsėjančia kompanija Virtuvės mitų griovėjai tuo metu gimė ir pats desertų šou. Anot projektų vadovės Robertos Armalienės, pirmasis renginys buvo kiek neplanuotas, o jį pradėjus buvo paprasčiausiai negalima sustoti:

„Sulaukėme užklausų, ką galime padaryti renginių metu, vietoje tradicinio torto pateikimo. Tai reiškė, kad turėjome sugalvoti tai, kas pakeistų 24 valandos kulminaciją, į kurią dažnai būna kviečiami fakyrų šou, įvairūs šokėjais, akrobatai ar šaudomi fejerverkai. Norėjosi parodyti kažką naujo ir nematyto bei taip viską apjungti, kad tai taptų malonumu akims, ausims ir, galiausiai, skonio potyriams. Po pirmojo pasirodymo šou buvo nuolatos tobulinamas ir dabar atvirai galime sakyti, kad kiekviena jo sekundė yra apgalvota. Netgi šou aprangos, kurias sukūrė dizaineris Juozas Statkevičius ir specialus COMME DES GARÇONS kvapas, kuris yra naudojamas pasirodymo metu”.

desertushow2

Desertų šou vyksta visiškoje tamsoje, skambant specialiai šiam pasirodymui sukurtai muzikai, todėl iš šventės užsakovų yra reikalaujama pasirūpinti vos keletu pagrindinių dalykų – tamsa, muzikine aparatūra paleisti muzikai bei lėkštelėmis ir įrankiais iš kurių bus valgomas desertas. Visa kita, įskaitant paslaptingąjį šviečiantį LED stalą ir skysto azoto miglą, yra atsivežama dviejų, pasirodymą rengiančių, VMG komandos narių. Liofilizuotos uogos, valgomos samanos, aukso dulkės, alyvuogių dribsniai, sproginėjanti karamelė – šou yra naudojami patys netikėčiausi ingredientai. O desertus galima rinktis iš kelių skonių: mango-pasiflorų, mango-aviečių, citrinų-kriaušių.

desertu sou 3

Atšoktų vestuvių nebesuskaičiuojanti R. Armalienė pasakoja, kad labiausiai jai patinka išgirsti kas kartą vis originalesnius porų sumanymus: „Prašymai ir siūlymai mums niekada neatrodo neįmanomi. Greičiau jie tampa iššūkiais, kuriuos smagu įveikti. Tada šou stebintys žmonės dar labiau nesupranta, kas čia vyksta ir spėlioja, kuo viskas galėtų baigtis. Ar gali būti kas geriau? Esame surengę pasirodymą netgi 2500 žmonių miniai.

Jeigu turite su desertų šou susijusių klausimų, nedvejodami kreipkitės į projektų vadovę Robertą, kuri mielai ir išsamiai jums viską papasakos el. paštu roberta@vmgvilnius.lt arba telefonu +370 65900102.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)