sausio 10, 2017 Gražus žmogus pagal Juozą Statkevičių Interviu su mados korifėjumi. II dalis.

„Vieni neišmoko nusiprausti, o kiti jau ropščiasi ant raudonojo kilimo“

sausio 10, 2017
Viktorija Stasiukynaitė

Tęsiame interviu su mados korifėjumi Juozu Statkevičiumi ir palietėme svarbią temą: koks žmogus yra gražus? „Pirmiausia žmogus turi būti švarus. Kai jau yra švarus, gali ir pasikvėpinti“, – teigia dizaineris, nepamiršęs pabrėžti, jog Prancūzijoje viešajame transporte tiesiog kvepia, na, o pas mus, Lietuvoje, „kvepia“ blynais ir kotletais. Anot J. Statkevičiaus, vieniems gali būti gražios pornožvaigždės, o kitiems – tiesiog ramios tvarkingos merginos. Taip pat neištvėrėme nepaklausę, ar stilistė Agnė Jagelavičiūtė tikrai netelpa į dizainerio sukneles. Atsakymą išgirsi videoreportaže.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Mano "kova" atrodo taip: kas antra vakara naudoju AHA prausikli (perku is Biokosmetikos akademijos), gerai isvalo ir sutraukia poras ir karta per savaite darau zalio molio kaukes. Iskilusi spuogeli tepu arbatmedzio eteriniu aliejumi.
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Sakoma, jei nori sužinoti ar moteris myli save, reikia pažiūrėti į jos rankas, plaukus ir odą. Išpuoselėtos ir švelnios rankos, sveiki, dailūs plaukai ir švytinti, graži oda – moters vizitinė kortelė. Veido oda – ne rūbas, kurį galima bet kada pasikeisti, tad būtina ją puoselėti, saugoti ir lepinti. Džiaugiuosi, kad atradau „BIODERMA“, kurios kremai ir prausimosi priemonės man labai padėjo kovoje su spuogais, todėl rekomenduoju ir Jums išbandyti. Aišku, mielos moterys ir merginos, nepamirškime, kad oda graži nebus vien tik kremais! Odai reikia ne tik kasdienės priežiūros, bet ir lepinimo, bent jau kartą per mėnesį palepinti kaukėmis ir jei įmanoma masažu. Reikia rūpintis oda ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus, t.y., netingėti išgerti bent jau kelių stiklinių vandens, nes vandens judėjimas odoje yra grožis ir švytėjimas. Sveikoje odoje vanduo taip pat nuolat juda - per 1 sek. tarp ląstelių pernešama 3 mln vandens molekulių. Tik judėdamas vanduo užtikrina odos gyvybingumą. Oda dehidratuota ir papilkėja, kai vandens judėjimas joje sulėtėja. Žmogui per dieną rekomenduojama išgerti 1,5 - 2 L vandens. Išgertas toks vandens kiekis garantuoja Jūsų odai švytėjimą. Veido oda – ne suknelė, vos panorėjusi nepakeisite nauja, tad rūpinkitės ir lepinkite ją.