gruodžio 12, 2017 Stilingiausi žiemos aksesuarai Kokius rinktis, kad būtum ne tik stilinga, bet ir sveika?

Žiemos aksesuarai: kokius rinktis, kad būtum sveika ir stilinga?

gruodžio 12, 2017
Marija Jakubkaitė

Ar egzistuoja, pavyzdžiui, vasariniai ir žieminiai aksesuarai? Žinoma! Tarp šalikų ir kepurių žieminiai papuošalai turi nekliūti ir… matytis. Ir negalvokite, kad akiniai nuo saulės – išskirtinai vasaros aksesuaras. Žiemą jie taip pat PRIVALOMI dėl kur kas pavojingesnių saulės spindulių. Na, o smagiai įsisukusios į šiltą šaliką ir užsidėjusios kepurę nepamirškite, kad jų tarpusavyje derinti NE-BE-REI-KIA! Taigi, ko nepamiršti ir kokius rinktis žieminius aksesuarus – videoreportaže. O visus juos rasi PPC „Ozas“.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)