Žvaigždės grožio triukai: Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė

vasario 22, 2018
Neringa Šimkutė

Nuotr. Dainius Ščiuka

Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė yra ne tik stilinga prekės ženklo MAS924 įkūrėja, bet ir nepaprastai žavinga bei simpatiška moteris, kurios gatvėje tiesiog neįmanoma nepastebėti. Kaip Monika prižiūri veido odą, kokios grožio procedūros jai pačios nuobodžiausios ir… kokia didžiausia jos grožio nuodėmė? Visi atsakymai čia.

Monika, ką darote, kad išsaugotumėte veido odos grožį ir jaunystę? Kaip atrodo kasdienis jūsų veido odos priežiūros ritualas?

Stengiuosi gerai išsimiegoti. Manau, miegas yra geriausias moters grožio draugas. Visada grįžusi namo nusivalau makiažą, o kai galiu sau leisti, išvis stengiuosi nenaudoti dekoratyvinės kosmetikos. Kiekvieną dieną tepuosi paakių ir vokų kremu (GATINEAU Defi Lift 3D) ir naudoju drėkinamąjį veido kremą (GATINEAU Melatogenine AOX Probiotics ir GATINEAU Collagene Expert). Nakčiai vietoj kremo naudoju veido kaukę (BIOLINE 24.7 Naturalbalance), kurios nereikia nuplauti.

Ar galėtumėte išskirti ypatingą kūno priežiūros triuką?

Jei atvirai, jokių ypatingų triukų neturiu (šypsosi). Tiesiog naudoju kokybiškas priemones, kurias man rekomenduoja mano kosmetologė.

Kaip prižiūrite plaukus?

Kiekvieną dieną išsiplovusi galvą naudoju plaukų aliejų (DAVINES OI/OIL) ir retkarčiais papildomai palepinu pieneliu (DAVINES OI Viskas viename).

Kokia jūsų puikios figūros paslaptis?

Stengiuosi nepersivalgyti ir visada valgyti tuo pačiu metu. Išeina ne visada, bet veiksminga. Leidžiu sau savaitgaliais valgyti savaitgaliais taip numalšindama pomėgį nesveikam maistui. Tačiau nuo pirmadienio vėl visada stengiuosi valgyti sveiką ir subalansuotą maistą. Be maisto priežiūros taip pat svarbu sportas. Deja, šiuo metu darbo gausa neleidžia to daryti reguliariai…

Kokia grožio procedūra jums pati įdomiausia, o kokia – nuobodžiausia?

Mane visada tiek maloniai, tiek nemaloniai nustebina mano kosmetologė. Vieną mėnesį lepindama mane migdolų pieno kvapniomis kaukėmis, kitą mėnesį skaudindama veido valymu (šypsosi). O šiaip man labai nuobodu, jei pati turiu pasidažyti. Nemoku to daryti, todėl paprastai naudoju tik tris priemones: YSL kreminę pudrą, maskuoklį ir blakstienų tušą.

Be kokių 3 kosmetikos produktų neapsieitumėte nė dienos?

Be plaukų aliejaus, veido kremo ir, kaip bebūtų gaila, dabar jau – be paakių kremo (šypsosi).

Kokią didžiausią grožio nuodėmę daro Monika?

Man didžiausia nuodėmė žiemą ir taip savo mažą plaukų kiekį kiekvieną dieną plaunant galvą džiovinti plaukų džiovintuvu.

Graži moteris pagal Moniką yra…

Man svarbu visuma. Moters vidus turi atitikti išvaizdą. Grožis yra balansas.


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: Sulčių dieta
neteko bandyti, sportas man geriausia norit tureti tobula figura, pradejau namie, dabar salej jau ir papildus vartoju https://www.ponasbicepsas.lt/biotech-usa-nitro-pure-whey-2270g ir i varzybas ruosiuosi, o dietu nesilaikau kazkokiu ekstremaliu, nes norisi ir gerai ir sveikai jaustis, zinoma saldumybu atsisakiau :) ir beabejo pries varzybas tenka laikytis mitybos
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
O geeeras ir as gudrucio vaistinej apsiperku! patogu labai jau seniai internetu uzsakineju:P O del aknes tai daug vandens ir man butina gert kad lygesne oda butu, tik nepageriu ir pilna spuogeliu.. Naudingas straipsnis apie musu sveikata ir ligas http://plionke.blogas.lt/infekciniu-ligu-egzaminas-3.html#comment-12