rugpjūčio 6, 2018 Kiek valgyti, kad numestum, o kiek – kad priaugtum? Svetimas mitybos planas – ne planas: tau jis netiks!

Kaip apskaičiuoti, kiek kalorijų suvartoti reikia būtent tau?

rugpjūčio 6, 2018
IKONA.TV

Kaip dažnai girdimas klausimas – kiek vis dėlto kalorijų reikia suvartoti, kad svoris arba kristų, arba augtų? Į šį klausimą nėra taip lengva atsakyti, juo labiau kad tai – be galo individualus dalykas. Vyrai ir moterys per parą net nieko neveikdami sudegina skirtingą kalorijų kiekį. Prie šio faktoriaus prisideda daug kitų: amžius, svoris, raumenų masė, riebalinis audinys, ūgis, aktyvumas ir t. t. Žmonės skirtingi, tad ką gali vienas – nebūtinai galės kitas (arba galės dvigubai daugiau!). Kaip tiksliai apsiskaičiuoti savo kalorijas, „Motyvuotas atletas“ Artur Swan pataria videoreportaže:

Mitybos planų, treniruočių programų, atributikos ir seminarų rasi http://www.motyvuotiatletai.lt/

Daugiau „Motyvuotų atletų“:

https://ikona.tv/scenos-numyletinis-vaidas-baumila-noredamas-gerai-atrodyti-tiesiog-nevalgiau/

https://ikona.tv/skinny-fat-sindromas-su-kuriuo-susiduria-net-pacios-liekniausios/

https://ikona.tv/motyvuota-vasara-kuo-keisti-cukru-ir-kiek-angliavandeniu-mums-reikia-is-tikruju/

 

 


← Grįžti

Komentarai:

 

Komentarų nėra.

Forumas
TEMA: patarimai kaip kovoti su spuogais "akne"
Merginos, kokiose internetinėse parduotuvėse jūs perkat kosmetiką? Aš radau tokį puslapį inbeauty, kur labai didelis pasirinkimas lyg ir kokybiškos lietuviškos kosmetikos (ir ne tik, aš tiesiog labai patiko ODA brendas)  https://inbeauty.lt/oda-kosmetika, bet anksčiau aš ten niekad nepirkau. Kainos prieinamos. Gal kuri nors užsisakinėjot ten? Papasakokit.
TEMA: Kokia Tavo svajonių šalis?
Aš visai neseniai grįžau iš povestivinės kelionės iš Tailando, tai ten mano nauja svajonių šalis. Iki tol su vyru labiausiai mėgom Ispaniją, bet Tailandas pranoksta visas šalis, kuriose iki šiol buvome. Labai gerą įspūdį paliko viskas, tiek maistas, tiek vietiniai tiek oras ir paplūdimiai. Dar labai maloniai nustebino kelionės gidas, nes mes labai retai imame kelialapius, bet manau dabar dažniau juos pirksime, nes tikrai smagu klausytis žmogaus, kuris tikrai daug žino apie tą šalį, beto ir laiko susitaupo, kai nereik klaidžiot po gatves, kas tikrai būtų nutikė, jeigu būtumėm keliavę dviese, nes pati šalis tai labai paini. Jeigu kam įdomu, tai kelialapį ėmėm iš čia https://travelplanet.lt/keliones/azija/tailandas/kelione-i-tailanda-smalsiems . Manau tolimesnėm kelionėm labai apsimoka imti kelionę su gidu, vat kokioj Ispanijoj arba apskritai Europoj tai aišku geriau keliaut savarnakiškai, bet egzotiškose šalyse tikrai sunkiau susigaudyti :)